Przedsiębiorca nie wytrzymał. "Popierasz PiS? Płacisz 50 proc. więcej"

1148

Polski Ład wzbudza wielkie emocje. Program rządu ma swoich zagorzałych zwolenników, jak i przeciwników. Do grona tych drugich jest Rafał Kasza z zielonogórskiego Czaru PRL-u. W jego lokalu osoby, popierające rząd zapłacą 50 proc. więcej za posiłek. "No, przecież jest tak dobrze w "Polskim Ładzie" – twierdzi mężczyzna.

Przedsiębiorca nie wytrzymał. "Popierasz PiS? Płacisz 50 proc. więcej"
Rafał Kasza (Facebook)

Radny Rafał Kasza jest właścicielem znanej w Zielonej Góry klubokawiarni Czar PRL-u. Ostatnio na Facebooku znalazł wpis właściciela sklepu z butami, który bardzo mu się spodobał.

Jeżeli wśród moich klientów są jeszcze osoby popierające Prawo i Sprawiedliwość, to niech nie przychodzą i nie denerwują mnie swoimi opowieściami, jak jest dobrze. A jeżeli chcą przyjść, zapłacą za towar o 50 proc. więcej – pisał mężczyzna.

Polityk odniósł tę sytuację do swojej - w końcu jest właścicielem knajpy. Przyznaje, że jej prowadzenie jest w obecnych czasach niezwykle trudne.

Przeżyliśmy pięć fal koronawirusa i dwa lockdowny, a teraz nas przedsiębiorców dobija "Polski Ład" – mówi portalowi "poscigi.pl" radny.

Kasza postanowił wpisać się w akcję właściciela sklepu z butami. "Popierasz PiS, jest tobie dobrze w "Polskim Ładzie’. Nie ma sprawy, w moim lokalu płacisz o 50 procent więcej, bo przecież jest tak dobrze" - mówi.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić