Przygniotły ich rachunki. Tak pożegnali się z klientami

56

Nie zgadzamy się na przerzucenie na was ogromu dodatkowych kosztów, ani na obniżenie standardu naszych dań i usług - napisali na swoim profilu właściciele hotelu i restauracji Wróblówka z Bielska Białej. Znany w regionie z organizacji imprez okolicznościowych lokal, po dwudziestu latach zamyka działalność.

Przygniotły ich rachunki. Tak pożegnali się z klientami
Hotel i restauracja Wróblówka zamknął się po 20 latach (Facebook, facebook)

Jeszcze w ostatnim tygodniu października właściciele Wróblówki chwalili się nowym smakiem serwowanego ciasta. Krótko potem ogłosili remont, by w końcu napisać wprost, że po dwudziestu latach zdecydowali o zawieszeniu działalności hotelu i restauracji. W mediach społecznościowych zwrócili się bezpośrednio do swoich klientów:

Dziękujemy za to, że byliście z nami przez 1,5 roku gdy przebudowywano ul. Krakowską i przebudowa zaczynała się od naszej posesji, a skończyła się w grudniu 2019r. Dziękujemy, że byliście z nami przez cały lock down (łącznie 11 miesięcy) – to dzięki Wam przetrwaliśmy. Byliśmy razem z Wami w tak ważnych dla Was chwilach jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny i rocznice ślubów. Dziękujemy za zaufanie. Nie zgadzamy się na przerzucenie na Was ogromu dodatkowych kosztów, ani na obniżenie standardu naszych dań i usług.

Swój wpis właściciele zakończyli charakterystycznym ciągiem ośmiu gwiazdek, których wymowa dla przeciwników rządzącej partii nie jest tajemnicą. Wróblówka to kolejne miejsce związane z branża gastronomiczną, którego właściciele w obliczu makabrycznych podwyżek mediów i kosztów produkcji decydują się na zamknięcie.

Klienci nie kryją żalu i w mediach społecznościowych popularnej Wróblówki piszą:

Strasznie to przykre. Zaraz w Bielsku wszystkie lokale będą stały puste, miejscowi przedsiębiorcy potracą marzenia swojego życia, zostaną tylko galerie handlowe pełne korporacyjnego chińskiego dziadostwa

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Raki "wróciły do życia". Zaskakujące nagranie z chińskiej restauracji

Inni optymistycznie życzą właścicielom rychłego powrotu do branży: "Oby kiedyś udało się otworzyć znów. Trzymam kciuki" - pisze jedna z internautek.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić