Rekordowa wygrana w lotto. Zwycięzca nie musi pracować do końca życia!

243

Mieszkaniec Tarnowa Opolskiego może mówić o olbrzymim szczęściu. W czwartkowym losowaniu Lotto padła jedna "szóstka" w wysokości niemal 10 milionów złotych. To pierwszy taki przypadek w historii loterii.

Rekordowa wygrana w lotto. Zwycięzca nie musi pracować do końca życia!
Totalizator Sportowy poinformował, że zwycięski zakład został zawarty w punkcie w Tarnowie Opolskim i jest to pierwsza tak wysoka wygrana w tej miejscowości (Adobe Stock)

Pierwsza taka wygrana

Mieszkaniec Tarnowa Opolskiego może mówić o olbrzymim szczęściu. Jak poinformował Totalizator Sportowy, zwycięzca 10 mln złotych to już 1420. "lottomilioner w naszym kraju".

Żeby nie było tak kolorowo, od wygranej pobierany jest podatek w wysokości 10 proc. Tym samym na konto szczęśliwca trafi nie 10, lecz 9 milionów złotych.

W komunikacie dodano, że kumulacja rosła od 30 września. Ponadto "odnotowano ponad 360 tys. wygranych niższych stopni na kwotę ponad 12,7 mln zł".

Zobacz także: Kontrowersyjna ustawa PiS. Kidawa-Błońska ma teorię

Loteria warta miliony

Z okazji wysokiej wygranej w loterii Totalizator Sportowy przypomniał, że najwyższa wygrana w historii Lotto padła w marcu 2017 roku w Skrzyszowie. Szczęśliwiec zgarnął wówczas 36,7 mln zł.

Sporo, zważywszy na to, że pojedynczy "los" na lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Zobacz także: Przemysław Czarnek odpowiada nauczycielom. Uszczypliwy komentarz
Autor: CHE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić