Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Rozmawiał z wszystkimi kandydatami na prezydenta. Youtuber zdradził, ile zarabia

11

Karol Paciorek to jedyny polski youtuber, który przeprowadził wywiady ze wszystkimi kandydatami startującymi w ostatnich wyborach prezydenckich. Teraz postanowił ujawnić, ile zarobił. Kwota może zaskoczyć.

Rozmawiał z wszystkimi kandydatami na prezydenta. Youtuber zdradził, ile zarabia
(YouTube)

Karol Paciorek prowadzi kanał "Imponderabilia". Ostatnio obchodził on drugie urodziny. Z tej okazji youtuber postanowił pokazać, jakie zyski przyniosło mu prowadzenie kanału na YouTube.

Na tym kanale zarobiłem dokładnie 64314 złotych i 66 groszy. To jest informacja na teraz i wiecie, co jest najlepsze? To oznacza, że jeżeli będę robił to, co robiłem przez jeszcze 2154 lata, to wtedy zarobię tyle, ile Jacek Sasin przewalił na nielegalnie zorganizowanych wyborach, które się nie odbyły. Tak że już teraz wiecie - mówi Paciorek podczas jubileuszowego nagrania.
Zobacz także: Koronawirus i czerwone strefy. "Rząd nie powinien niczego zamykać"

Przedstawiona przez Paciorka kwota to jedynie wpływy z reklam na YouTube. Nie pochwalił się natomiast, ile pieniędzy uzyskał z umów sponsorskich czy lokowania produktów w mediach społecznościowych. Można się jedynie domyślać, że są to naprawdę znaczne kwoty, które stanowią główne źródło utrzymania youtubera.

Zarobki Paciorka na YouTube. Jak wypada na tle innych?

60 tysięcy złotych za dwa lata pracy nie jest jakimś potężnym wyczynem. Tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę zarobki innych topowych youtuberów.

Dla porównania, Friz (najlepiej zarabiający youtuber z Polski) miesięcznie zarabia 200 tysięcy złotych. Różnica jest więc potężna.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić