Start 2 marca. Biedronka idzie na całość. Jest jeden haczyk

4
Podziel się:

Od czwartku (2 marca) w sklepach sieci Biedronka będą dostępne nowe promocje. Chcesz z nich skorzystać? Musisz mocno się pospieszyć. Oferta będzie obowiązywać bowiem wyłącznie do soboty (4 marca).

Start 2 marca. Biedronka idzie na całość. Jest jeden haczyk
Biedronka (Google Maps)

Jedna z promocji obowiązywać będzie wyłącznie w czwartek (2 marca). Chodzi o przecenę oleju rzepakowego Wybornego. Za litr zapłacisz teraz tylko 6,99 zł, pod warunkiem nabycia dwóch butelek.

Mleko UHT Uchate 3,2 proc. Polmlek 1l uzyskasz teraz za 2,79 zł. Taka cena może pojawić się na paragonie do soboty (4 marca).

Jest jednak haczyk - trzeba nabyć sześciopak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Gessler o inflacji i galopującym wzroście cen. Ma radę, żeby robić rozsądniejsze zakupy

Masło ekstra Polskie Mlekovita można otrzymać... za darmo. To dlatego, że wprowadzona została okazja 1+1 gratis.

Limit dzienny - cztery opakowania (maks. dwa opakowania gratis) na kartę Moja Biedronka. Przy zakupie dwóch produktów (w ramach jednej transakcji) - rabat o wartości najtańszego produktu. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne. Produkt dostępny do wyczerpania zapasów. Akcje promocyjne nie łączą się ze sobą ani z innymi akcjami (poza akcjami z voucherami). W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej akcji stosuje się akcję korzystniejszą dla uczestnika - podaje Biedronka.

Biedronka. Nowe promocje

Wdrożona została promocja 1+1 gratis na pęczek rzodkiewek. Poza tym do soboty za 1,49 zł nabędziesz kilogram ziemniaków, a kilogram świeżego uda lub podudzia kurczaka to wydatek rzędu 6,99 zł/kg.

Kiełbasa śląska Kraina Wędlin 550 g kosztuje z kolei 6,99 zł (pod warunkiem zakupu dwóch opakowań). Wprowadzono też godną uwagi promocję na wszystkie makarony Pastani. Tylko teraz możesz skorzystać z oferty 3+1 gratis. Produkty można dowolnie mieszać.

Poza tym taniej niż zwykle dostaniesz praliny Toffifee 200 g. Jeżeli nabędziesz dwa opakowania, to za jedno zapłacisz 9,99 zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić