Promocja w Biedronce. Tylko w tych godzinach. Potrwa bardzo krótko

35

Wśród nowej, promocyjnej oferty Biedronki znajdziemy m.in. tę na popularne lody Magnum. Oferta jest jednak ograniczona godzinowo. Lody będą dostępne w niższych cenach jedynie od g. 15 do 20.

Promocja w Biedronce. Tylko w tych godzinach. Potrwa bardzo krótko
Biedronka organizuje promocję na popularne produkty. Jest jeden haczyk – nowość obowiązuje tylko przez kilka godzin. (Getty Images)

Aktualna oferta promocyjna obowiązuje jeszcze tylko do 11 września. Jeśli zależy nam więc na zakupieniu naszych ulubionych produktów w niższych cenach, warto pospieszyć się i czym prędzej udać do najbliższego sklepu sieci Biedronka.

Biedronka – promocja na lody. Kiedy kupimy je w niższych cenach?

Promocja obowiązuje m.in. na lody Magnum. Niezależnie od tego, który ze smaków wybierzemy, zakupimy je aż o 30 proc. taniej. Jest jedno "ale" – zrobimy to tylko przez pięć godzin, od 15 do 20.

Jeśli wybieramy się do Biedronki, należy pamiętać o zabraniu Karty Moja Biedronka. W innym wypadku nie będziemy mogli zrealizować promocji nawet, gdy przyjdziemy we właściwych godzinach.

Zobacz także: Zobacz też: Walka o kurczaki. Otwarcie sklepu w Dąbrowie Górniczej

Pracownicy Biedronki pomyśleli również o miłośnikach lodów Zielona Budka. Podobnie jak w przypadku produktów Magnum, promocja obowiązuje na wszystkie smaki. Jednak możemy zakupić je taniej przez cały dzień, a nie tylko w konkretnych godzinach.

W ramach promocji przy zakupie dwóch opakowań lodów Zielona Budka drugie dostaniemy w cenie aż 66 proc. niższej. Cena regularna za jedno pudełko wynosi 9,99 zł.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić