Takich cen jeszcze nie było. Bilety Ryanair za mniej niż 20 zł

28

Ryanair ogłosiło największą wyprzedaż w 2021 roku. Bilety można upolować w rekordowej cenie 19 zł. To świetna wiadomość dla turystów, którzy szukają tanich wycieczek za granicę. Oferta jest jednak ograniczona

Takich cen jeszcze nie było. Bilety Ryanair za mniej niż 20 zł
Wielka wyprzedaż w Ryanair. Bilety za 19 zł (NurPhoto via Getty Images, NurPhoto)

Podróżnicy będą zaskoczeni. Ryanair przygotował największą wyprzedaż biletów w 2021 roku. Turyści mogą upolować bilety nawet za 19 zł, jednak specjalna oferta jest ograniczona czasowo.

Wielka wyprzedaż Ryanair. Bilety za 19 zł

Z promocji skorzystają jednak tylko najszybsi internauci, bo loty można zarezerwować tylko przez stronę Ryanair.com lub przez aplikację. Specjalna oferta dostępna jest od środy 19 maja do północy następnego dnia.

W czerwcu polscy wczasowicze mogą polecieć do Rimini, Pescary, Barcelony czy Bordeaux oraz wielu innych ciekawych miejsc już od 19 zł - informuje Olga Pavlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach.
Zobacz także: Polityka prorodzinna w Polskim Ładzie. "Urlopu rodzicielskiego nie wydłużymy"

Tylko w jednym miesiącu

Loty realizowane są z lotnisk w całej Polsce. Co istotne - oferta dotyczy tylko podróży czerwcowych. Biletów w promocyjnej cenie nie kupimy na loty w lipcu, sierpniu ani we wrześniu.

Najwięcej lotów odbędzie się z lotniska Modlin w Warszawie i lotniska w Krakowie. Oprócz krajów europejskich, w czerwcowej ofercie znajdują się loty m.i.n do Jordanii i Izraela.

Według Rozporządzenia Rady Ministrów do 5 czerwca turyści, którzy wracają do Polski, muszą odbyć 10-dniową kwarantannę. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu na koronawirusa.

Autor: NKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić