Trzymajcie się krzeseł. Za tyle Lidl sprzedaje karpia

68

Krótko przed świętami można skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji w sklepach sieci Lidl. Na co warto rzucić okiem? W gazetce reklamowej nie brakuje interesujących propozycji.

Trzymajcie się krzeseł. Za tyle Lidl sprzedaje karpia
Lidl (Adobe Stock)

Za promocyjny hit można uznać ofertę dotyczącą polskiego karpia (płat ze skórą). Za 100 g zapłacisz tylko 1,99 zł! Łatwo zatem wyliczyć, że kilogram kosztuje niespełna 20 złotych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wigilia bez karpia? "Tradycja z PRL-u, ale bez ryb ciężko się obejść podczas wigilii. Będzie drogo"

11,99 zł zapłacisz teraz za kilogram schabu wieprzowego bez kości. Zaproponowano też promocję na mleko UKH 3,2 proc. Mazurski Smak. W tym przypadku wdrożona została akcja 8+4 gratis. Szynka z Karczmy premium kosztuje natomiast 2,53 zł/100 g.

Lidl pokusił się również o promocję na Coca-Colę. Jeżeli zdecydujesz się na czteropak, to za jedną butelkę zapłacisz 3,79 zł (litr).

Co jeszcze przykuwa uwagę w gazetce reklamowej Lidla, która obowiązuje od czwartku (22 grudnia)? Przecenione zostały cytryny. Kilogram to wydatek rzędu 3,99 zł. Kapustę czerwoną luzem otrzymasz za 2,89 zł, a polskie ziemniaki luzem - 1,95 zł/kg.

Lidl szaleje przed świętami

W ofercie Lidla pojawiły się też mandarynki. Najdroższe są mandarynki premium - 11,99 zł/kg. Taniej otrzymasz mandarynki luzem. Kilogram kosztuje 9,99 zł.

A może potrzebujesz rzodkiewek? Opakowanie 250 g to wydatek na poziomie 2,99 zł. Polski szczypiorek (pęczek) kosztuje 2,49 zł, a za koperek zapłacić trzeba 1,89 zł.

Lidl. Do której zakupy w wigilię, 24 grudnia?

Z zakupami nie warto zwlekać do ostatniej chwili. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to warto wybrać się na nie 23 grudnia. Zdecydowanie odradzamy wyprawy do sklepów w dniu 24 grudnia. Przede wszystkim ze względu na to, że mogą tworzyć się kolejki. Poza tym na uwadze warto mieć to, że w wigilię handel funkcjonuje nieco inaczej.

Sklepy sieci Lidl będą czynne zdecydowanie krócej. Zakupy będzie można zrobić maksymalnie do godziny 13:00.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić