W kasach Biedronki są ukryte opcje! Zobacz, do czego służą

240

Z tego większość klientów Biedronki dotąd nie zdawała sobie sprawy. Kasy samoobsługowe w sklepach tej sieci mają cztery ukryte opcje. Jakie i do czego służą?

W kasach Biedronki są ukryte opcje! Zobacz, do czego służą
Ukryte opcje w kasach Biedronki. Do czego służą? (Materiały prasowe, biedronka)

Kasy w Biedronce mają aż cztery ukryte opcje. Do czego służą? Każda z kas samoobsługowych w tej sieci dyskontów ma cztery przyciski dotykowe, które ułatwiają robienie zakupów. To pomocne, szczególnie gdy nie chce się czekać na pomoc obsługi.

To interaktywne, dotykowe przyciski, które są umieszczone na dużym skanerze cen, tuż nad wagą. Mogą być niewidoczne na pierwszy rzut oka.

Pierwszy z przycisków (od lewej) to głośnik, a jego kliknięcie sprawi, że zwiększy się głośność wydawanych przez urządzenie komunikatów. To dodatkowa pewność, że wszystko robimy jak należy. Pomaga przy skanowaniu zakupów.

Drugi przycisk symbolizuje trójkąt z wykrzyknikiem. Jego naciśnięcie zasygnalizuje obsłudze błąd. Będzie to głośny sygnał, który da znać kasjerowi, by podszedł i pomógł rozwiązać problem.

Kliknięcie trzeciej ikony pozwoli zeskanować kartę "Moja Biedronka" ze zwykłego zdjęcia, które mamy zapisane na telefonie. W ten sposób możemy zapomnieć o noszeniu ze sobą fizycznej karty. Po naciśnięciu przycisku możemy zeskanować "Moją Biedronkę" poprzez przyłożenie ekranu smartfona do skanera. Kod kreskowy zostanie sczytany przez kasę.

Najciekawsza, a więc i najważniejsza wydaje się jednak ostatnia, czwarta opcja. Kliknięcie tej ikony sprawi, że waga zostanie wytarowana. To da pewność, że waga poprawnie, czyli bez przekłamania, zważy produkty, które na niej położymy. Ważne, by z tej opcji skorzystać przed położeniem na nią czegokolwiek, tylko wtedy się zresetuje i z pewnością będzie ważyła poprawnie.

Zobacz także: Podhale rozczarowane. "Nasi posłowie i wiceminister zawiedli, ogromny błąd"
Autor: OPM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić