Wielkanoc w wersji deluxe. Ceny u Magdy Gessler zwalają z nóg

17

Nie od dziś wiadomo, że za smakołyki od Magdy Gessler trzeba zapłacić naprawdę sporo. Ci, którzy chcą się zaopatrzyć u niej w wielkanocne potrawy, będą musieli głębiej sięgnąć do kieszeni. Jest drogo!

Wielkanoc w wersji deluxe. Ceny u Magdy Gessler zwalają z nóg
Magda Gessler (AKPA, AKPA)

Niejednokrotnie twierdzono, że Magda Gessler przesadza z cenami. Restauratorka tłumaczyła, że ma to związek z tym, że stawia na jakość i lokalne produkty, które też regularnie drożeją.

Oferta wielkanocna od Magdy Gessler jest dostępna na stronie restauracji "u Fukiera". Można tam stworzyć własny zestaw wielkanocny.

Wybór jest naprawdę spory. W ofercie pojawiły się zarówno przystawki czy dania główne, jak i desery. "Super Express" skomponował przykładowe zestawienie, na które trzeba wydać... 1200 zł (dwie osoby).

Wielkanoc. Szokujące ceny u Magdy Gessler

Co znalazło się we wspomnianym zestawieniu?

Wybraliśmy m.in. białą kiełbasę cielęco-wieprzową (0,5 kg za 20,95 zł), jajka faszerowane (5 połówek za 35 zł), żurek (900 ml za 47,62 zł), schab pieczony ze śliwką (0,5 kg za 55 zł), mazurka z białą czekoladą (60 zł), kurczaka po polsku z wątróbką i chałką (95 zł), ćwikłę (235 ml za 14,29 zł). Mało tego - sam chleb Magdy na zakwasie z mąki żytniej kosztuje 35 zł za 1 kg - pisze "SE".

Są też gotowe zestawy z potrawami wybranymi przez Magdę Gessler. One jednak również nie są zbyt tanie. Ci, którzy chcą przeżyć Wielkanoc z daniami od słynnej restauratorki, muszą być przygotowani na ostry cios wymierzony w domowy budżet.

Zobacz także: Rekordowo wysokie stopy procentowe. "Nie jestem w stanie powiedzieć, gdzie ten sufit będzie"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić