Znalazł pieniądze w Zakopanem. Oto co z nimi zrobił

87

Do zakopiańskiej komendy policji zgłosił się uczciwy znalazca gotówki. Pieniądze czekają na właściciela w KPP Zakopane przez najbliższe dwa tygodnie. Co się stanie z nimi później?

Znalazł pieniądze w Zakopanem. Oto co z nimi zrobił
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

Taka uczciwość zasługuje na pochwałę. Przypadkowy przechodzień znalazł pieniądze. Zamiast je sobie zatrzymać, postanowił oddać je policji. Teraz poszukiwany jest właściciel zguby.

Pieniądze znaleziono 5 marca br. Na komendzie w Zakopanem będzie można je odebrać przez następne dwa tygodnie.

Do zakopiańskiej komendy policji zgłosił się uczciwy znalazca gotówki. Pieniądze zostały odnalezione w minioną niedzielę tj. 5 marca br. około południa w rejonie ronda Jana Pawła II. Pieniądze będą do odebrania w KPP Zakopane przez najbliższe dwa tygodnie - informuje rzecznik zakopiańskiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Po 26 marca 2023 r. znalezione pieniądze zostaną przekazane do biura rzeczy znalezionych przy Starostwie Tatrzańskim.

Osoba, która zagubiła pieniądze, proszona jest o wcześniejszy kontakt telefoniczny z policjantami pod numerem +48478347400

Skoro o pieniądzach już mowa to zakopiańscy policjanci apelują o ostrożność w związku z licznymi oszustwami w regionie metodą na wypadek lub na wnuczka.

"Od kilku dni na terenie Podhala ponownie dochodzi do kolejnych prób wyłudzenia pieniędzy tzw. metodą na wnuczka modyfikowaną przez sprawców pod różne legendy (możemy już mówić m.in. o metodzie na policjanta, na prokuratora, na wypadek)" - informuje policja.

Dwie oszukane seniorki z Podhala straciły łącznie blisko 100 tys. złotych! W obu przypadkach oszuści wmówili seniorkom, że ich bliscy mieli wypadek i konieczne jest pilne wpłacenie kaucji, aby mogli się uwolnić.

Kolejny raz apelujemy do młodzieży szkolnej i licealnej o to, aby rozmawiali ze swoimi bliskimi – seniorami o nowych metodach oszustw! - apeluje policja.
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić