Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Tak spłodzisz syna. Zaskakujące porady z gazety

8

Wystarczy przestrzegać kilku zasad, by dziecko na pewno było chłopcem. Takie zaskakujące "przepisy" zobaczyli czytelnicy indyjskiego dziennika "Mangala".

Tak spłodzisz syna. Zaskakujące porady z gazety
(Pixabay.com)

"Mężczyźni muszą się starać, by ich sperma była silniejsza". To - według gazety - jeden z najważniejszych czynników, wpływających na płeć dziecka. Dlatego właśnie panowie nie powinni unikać kwaśnego jedzenia. Ważne jest także, kiedy uprawia się seks. Tylko niektóre dni tygodnia sprzyjają poczęciu chłopca.

Absurdalnych rad nie brakowało. Kobietom kazano zasypiać z zasłoniętymi twarzami i jeść bardzo obfite śniadania. To wszystko jednak bzdury, bez naukowego potwierdzenia - pisze BBC.

Szansa na poczęcie chłopca i dziewczynki jest dokładnie taka sama. Nie ma żadnych dowodów, że podczas naturalnego zapłodnienia, jesteśmy w stanie to zmienić - skomentowała dr Shazia Malik, ginekolog w jednym z londyńskich szpitali.

W Indiach brakuje kobiet. Rodzi się tam ich zaledwie 914 na każdy tysiąc chłopców. Córki są bowiem postrzegane jako problem. Gdy dorastają, to rodzice muszą w ramach posagu wydawać ogromne pieniądze. Pomimo że tamtejsze prawo zabrania badania płci przed narodzinami dziecka, robi się to nielegalnie i często dokonuje aborcji żeńskich płodów.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić