15 lat i koniec?! Fani Małgorzaty Sochy będą załamani!

15

"Małgorzata Socha nie będzie już gwiazdą 'Na Wspólnej'" - donosi "Super Express". W nowych odcinkach ta aktorka pojawi się jedynie gościnnie. Właśnie dlatego nie zobaczymy jej w nowej czołówce serialu.

15 lat i koniec?! Fani Małgorzaty Sochy będą załamani!
Małgorzata Socha (AKPA, Baranowski)

Małgorzata Socha wiele zyskała dzięki grze w serialu "Na Wspólnej". Właśnie ta produkcja pozwoliła jej zdobyć popularność. Socha stopniowo umacniała swoją pozycję w środowisku aktorskim, za sprawą czego co rusz otrzymywała propozycje nowych ról.

W pewnym momencie zaczęła się pojawiać w największych hitach kinowych i telewizyjnych. W ostatnich latach natomiast sporo czasu poświęciła "Przyjaciółkom", które można oglądać w Polsacie.

Ta produkcja pochłonęła ją na tyle mocno, że... nie zjawiła się na nagraniach nowej czołówki "Na Wspólnej". - Terminy się nie zgrały - wyjaśnia "Super Expressowi" osoba z produkcji.

Dodatkowo, jakoś szczególnie nie zależało jej, żeby zjawić się na zdjęciach - dodał informator gazety.

Małgorzata Socha całkowicie zniknie z TVN?

"Super Express" zaznacza, że w nowych odcinkach popularnego serialu Małgorzata Socha pojawiać się będzie wyłącznie gościnnie. Jak potoczą się losy Zuzy, w którą się wciela?

Kamil zauroczy się koleżanką z pracy do tego stopnia, że zaniedba borykającą się z poważnymi problemami, Zuzę - podaje "SE".

Nie wiadomo jednak, jak poważny kryzys może z tego wyniknąć. Doniesienia sugerują natomiast, że rola Małgorzaty Sochy stopniowo może być wygaszana.

Zobacz także: Sylwia Bomba zaciągnie córeczkę do "GoogleBox"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić