"Absolutnie parszywa wypowiedź". Ogórek zabrała głos ws. słów Tuska

60

W programie "W tyle wizji" Magdalena Ogórek nie mogła przejść obojętnie obok wypowiedzi Donalda Tuska drwiącej z Adama Glapińskiego. Były premier zacytował prezesa NBP, ale według Ogórek "kpił z osób, które mają psy i koty". Tak to zinterpretowała w programie na żywo.

"Absolutnie parszywa wypowiedź". Ogórek zabrała głos ws. słów Tuska
Magdalena Ogórek po raz kolejny postanowiła skomentować wypowiedzi Donalda Tuska (TVP Info)

Magdalena Ogórek odniosła się na antenie TVP Info do słów Donalda Tuska, który 10 grudnia spotkał się w Warszawie z kibicami. W kpiącym tonie szef PO odczytał z kartki wypowiedź Adama Glapińskiego z 8 grudnia.

"Wziąłem notes, długopis, poszedłem do najbliższych sklepów i się bardzo zdziwiłem. Wbrew niektórym stacjom telewizyjnym, nieposiadanym przez kapitał polski, tak powiem ogólnie, cena chleba jest o wiele niższa niż tam cały czas się informuje, cena masła jest o wiele niższa i tak dalej" - zacytował szefa NPB Donald Tusk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zobacz także: Magdalena Ogórek wymijająco o zarobkach w TVP

- Polityka i gospodarka są ważnymi rzeczami. Ale nie są najważniejsze z perspektywy życia. Jak odczuwamy brak miłości i nie mamy w pobliżu kogoś atrakcyjnego, komu moglibyśmy zaufać, to kupcie sobie psa, kota – to bardzo uspokaja - zakończył cytat Tusk, jednocześnie przyznając się do posiadania 18-letniej kotki.

Magdalena Ogórek, komentując te słowa we "W tyle wizji", doszła do wniosku, że Tusk "kpił z osób, które mają psy i koty".

Ja rozumiem, że on nie miał na myśli lemingów, którzy gremialnie na Platformę Obywatelską głosują, no i sama "Gazeta Wyborcza" pisze, że oni posiadają psy i koty, bo to jest stały element wyposażenia mieszkania, szczególnie w Warszawie - skonstatowała prezenterka.

- Jemu wyszło to strasznie, bo wydźwięk tego akapitu był taki, że natychmiast zacząłeś myśleć o wszystkich seniorach, których sytuacja jest trudna, bo np. nie żyje współmałżonek, a dzieci są za granicą. To taki senior ma psa lub kota, żeby nie czuł się samotny... Zresztą o tej samotności Donald Tusk wypowiedział się w sposób absolutnie parszywy - zakończyła Ogórek.

Autor: MFE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić