Kabaret Neo-Nówka w Niemczech. Przykra niespodzianka

44

Kabareciarze z Neo-Nówki na brak pracy nie narzekają, a ich występy sprzedają się równie dobrze w kraju, jaki i za granicą. Ostatnio komicy występowali w Niemczech, gdzie na powrocie spotkała ich przykra niespodzianka na lotnisku.

Kabaret Neo-Nówka w Niemczech. Przykra niespodzianka
Kabaret Neo-Nówka wróci na trasę w lutym 2024 r. (Instagram)

Kabaret Neo-Nówka tworzą, założyciel Roman Żurek, Michał Gawliński (od 2001 roku) i Radosław Bielecki (od 2008 roku). Artyści z Wrocławia działają na scenie od ponad 20 lat, a ich kabaretowy talent wielokrotnie doceniła nie tylko publiczność, ale i własne środowisko, które wyróżniało ich nagrodami na festiwalu PaKa.

W ostatnich latach o satyrykach głośno było głównie za sprawą skeczu "Wigilia", w którym pokazali polityczne podziały Polaków. Żarty z polityków czy naszych narodowych przywar to zresztą stały motyw w repertuarze Neo-Nówki, a występy kabareciarzy wciąż cieszą się ogromną popularnością. I to nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd

Niedawno skecze Neo-Nówki na żywo miała okazję zobaczyć publiczność w Niemczech, gdzie kabareciarze pojechali z krótką trasą. Jak wynika z relacji kabareciarzy, pobyt za zachodnią granicą należał do udane, czego nie można powiedzieć o powrocie do kraju. Na lotnisku ekipę artystów z Wrocławia spotkała bowiem przykra niespodzianka, o czym Roman Żurek poinformował fanów na Instagramie.

"Kiedy po występach w Bochum, Frankfurcie i Stuttgarcie wymyślisz sobie z kolegami wyjazd do Monachium i tam ci zamkną lotnisko. Nie było łatwo wrócić, ale jesteśmy. Była przygoda, jednak było warto. Występy i klimat super. Jeszcze tam wrócimy" - napisał założyciel Neo-Nówki.

Póki co jednak komicy z Wrocławia robią sobie dłuższą przerwę od występów, by z impetem ruszyć w trasę po nowym roku. Od lutego do kwietnia Neo-Nówka będzie występować niemal co weekend, dając nawet dwa przedstawienia dziennie. Poza tym na solowych stand-upach można zobaczyć założyciela formacji Romana Żurka, który także jeździe ze swoim repertuarem po największych miastach w kraju.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić