Koniec małżeństwa Grzeszczak i Libera. Wokalistka pisze o córce i przyszłości

8

To koniec. Sylwia Grzeszczak za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że jej małżeństwo z Liberem jest już historią. Wokalistka napisała, co dalej z ich artystyczną współpracą. Wspomniała też o dziecku.

Koniec małżeństwa Grzeszczak i Libera. Wokalistka pisze o córce i przyszłości
Sylwia Grzeszczak ogłosiła koniec małżeństwa z Liberem (AKPA, AKPA)

Sylwia Grzeszczak i Marcin "Liber" Piotrowski powiedzieli sobie "tak" 28 lipca 2014 r. W grudniu 2015 r. wokalistką urodziła córkę Bognę. W kolejnych latach artyści dzielili życie rodzinne, ale i artystyczne. Co znamienne, początkowo nie afiszowali się ze swoich związkiem, a ślub wzięli w tajemnicy.

Niestety związek Grzeszczak i Libera to już przeszłość. Artystka za pośrednictwem konta na Instagramie poinformowała o rozwodzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Są ze sobą od dekad. Ale o ślubie ani myślą
"Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się. Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie" - pisze Grzeszczak.

W poście artystka wspomniała też o córce. Podkreśliła, że jest ona priorytetem dla niej i byłego męża.

"Przeżyliśmy wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie!" - kończy oświadczenie piosenkarka.

Grzeszczak zaczęła współpracować ze swoim przyszłym mężem, gdy miała 17 lat.

- Marcin przede wszystkim pozwolił mi uwierzyć w siebie. Że tworzę i śpiewam dla ludzi, i to jest najważniejsze - mówiła Grzeszczak na łamach "Vivy!".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: GAK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić