oprac. Anna Ryta| 
aktualizacja 

Krupińska nie błysnęła w "Milionerach". Nawet Urbański się zdziwił

38

Paulina Krupińska i Damian Michałowski byli jednym z duetów, które walczyły o główną wygraną w specjalnym odcinku "Milionerów". Niestety, modelka nie popisała się wiedzą. Pomyliła Alfa, bohatera popularnego serialu, z Konradem Wallenrodem. Reakcja Huberta Urbańskiego? Bezcenna.

Krupińska nie błysnęła w "Milionerach". Nawet Urbański się zdziwił
Paulina Krupińska poległa w "Milionerach" (akpa)

TVN wyemitował mikołajkowy odcinek "Milionerów". Jak co roku naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadły gwiazdy, które wygraną sumę pieniędzy przekazują na konto fundacji TVN "Nie Jesteś Sam". Tym razem o zwycięstwo zagrały dwa duety prowadzących "Dzień Dobry TVN": Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Paulina Krupińska i Damian Michałowski. O ile pierwsza drużyna dość szybko odpadła z gry, o tyle ich koledzy z pracy szli jak burza.

Owszem, zdarzały się momenty, gdy prezenterzy potrzebowali dłuższej chwili na zastanowienie, ale w ogólnym rozrachunku nie mieli większych problemów. Prawdziwe schody pojawiły się dopiero przy pytaniu za 125 tys. złotych, które brzmiało: "Kto szczęścia w domu nie znalazł, bo go nie było w ojczyźnie". Odpowiedzi były następujące: Kordian, Gustaw-Konrad, Walter Alf i Jacek Soplica.

Krupińska i Michałowski jednogłośnie odrzucili Jacka Soplicę, ale nie potrafili wskazać poprawnej odpowiedzi. Trudności szczególnie sprawił im Walter Alf. Modelka stwierdziła, że to kudłaty kosmita, bohater kultowego sitcomu z lat 80. Jej kolega nie miał zdania, więc postanowili zaryzykować.

Okazało się, że Walter Alf był rzeczywiście poprawną odpowiedzią. Problem w tym, że Krupińska pomyliła mieszkańca planety Melmak z… Konradem Wallenrodem.

Wiele rzeczy widziałem, ale tego jeszcze nie - śmiał się prowadzący Hubert Urbański.

Zażenowana swoją niewiedzą Krupińska nie potrafiła ukryć wstydu. Oglądaliście ostatni odcinek? Znaliście poprawną odpowiedź?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić