aktualizacja 

"Love Island". Przebrali się i zrobili zakupy w godzinach dla seniorów

3

Piotr i Paweł Tyburscy popisali się niemałą kreatywnością. Przebrali się za staruszków i ruszyli na zakupy w trakcie godzin dla seniorów.

"Love Island". Przebrali się i zrobili zakupy w godzinach dla seniorów
Bracia Tyburscy w roli staruszków (YouTube)

Udział w pierwszej edycji programu "Love Island" przyniósł Piotrowi i Pawłowi Tyburskim niemałą popularność. Bliźniacy robią wszystko, by absolutnie nikt o nich nie zapomniał.

Bracia założyli kanał na YouTube, gdzie publikują różne filmiki. Ostatnio pochwalili się bardzo nietypowym nagraniem. Pokazali, jak przebrani za staruszków ruszyli do sklepów w godzinach dla seniorów.

Tyburscy mieli domalowaną siwiznę i zmarszczki. Wyposażyli się nawet w laski. Gdy docierali do sklepów, zaczepiali starsze osoby, które wcale nie zauważały (albo tego nie pokazywały), że mają do czynienia z przebierańcami. Inaczej było w przypadku kasjerek.

"Nie mają panowie 60 lat"

Jedna z kasjerek rzuciła w ich stronie, że "nie mają 60 lat". Inna wyprosiła ze sklepu, tłumacząc, że na jego terenie nie wolno nagrywać materiałów wideo. Byli jednak też tacy kasjerzy, którzy dali się nabrać. Tyburscy kupili dzięki temu bułki, kabanosy i hot-dogi.

Kupione w godzinach seniora lepiej smakują. Prawie jak kradzione! - oceniali.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić