oprac. Magdalena Sawicka| 

Namiętny pocałunek Księcia z Kenem. Inni uczestnicy "Prince Charming" zbierali szczęki z podłogi

19

Z odcinka na odcinek robi się coraz ciekawiej. Na ostatniej ceremonii krawatów Jacek Jelonek dobitnie pokazał, kto jest jego faworytem. Pocałunek z Oliwerem był zaskoczeniem dla widzów i innych uczestników.

Namiętny pocałunek Księcia z Kenem. Inni uczestnicy "Prince Charming" zbierali szczęki z podłogi
Pocałunek Oliwera i Jacka wprawił wszystkich w osłupienie (Player.pl)

Uczestnicy zbliżają się coraz bardziej do tytułowego księcia. W 8. odcinku "Prince Charming" pocałunek Jackowi skradł Marek. Z miną zwycięzcy pochwalił się tym dokonaniem innym uczestnikom i chełpił swoim zwycięstwem. Pewnie nie spodziewał się zupełnie, co wydarzy się na kolejnej eliminacji.

Role się odwróciły. Do tej pory to uczestnicy zabiegali i adorowali księcia. Na ceremonii krawatów w 9. odcinku to Jacek postanowił przejść do ofensywy. Do samego końca trzymany w niepewności był tzw. Ken, którego zarówno fani show, jak i konkurenci do serca księcia okrzyknęli faworytem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Najlepsze zostawił na deser

Nie bez powodu Jacek pozostawił Oliwera na sam koniec. Książę zbliżył się do Kena, spojrzał mu głęboko w oczy i zupełnie niespodziewanie skradł mu namiętny pocałunek na oczach innych uczestników. Panowie nie wierzyli własnym oczom, a Markowi zrzedła mina.

- Jestem w chmurach w tym momencie. Totalnie zamglony umysł. Teraz to będzie prawdziwy wyścig, ale mogę powiedzieć, że ten dzisiejszy całus dał mi motywację do walki do samego końca - mówił przed kamerami rozanielony Oliwer.

Zobacz także: "Prince Charming". Jacek Jelonek całuje Oliwera
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić