aktualizacja 

Nina Terentiew szczerze o Dodzie. Nie przebiera w słowach

165

O Dorocie Rabczewskiej można powiedzieć wiele. Doda od lat wzbudza kontrowersje, jest obiektem pożądania i ma armię oddanych fanów. Z Niną Terentiew gwiazda zna się od lat. Okazuje się, że dyrektor programowa telewizji Polsat ma na jej temat wyrobione zdanie.

Nina Terentiew szczerze o Dodzie. Nie przebiera w słowach
Dyrektor programowa Polsatu szczerze o Dorocie Rabczewskiej (AKPA)

Doda związała się z Polsatem na początku swojej kariery, dwukrotnie występując w reality-show "Bar" w 2002 i 2004 r. W tych latach Nina Terentiew pracowała jeszcze dla TVP2. Nie zmienia to faktu, że obie panie znają się od lat i zdążyły już wyrobić sobie zdanie na swój temat.

Ostatnio dyrektor programowa udzieliła krótkiego wywiadu. W rozmowie z "Faktem" wypowiedziała się na temat Doroty Rabczewskiej, która od jakiegoś czasu jest niekwestionowaną gwiazdą Polsatu i dostała nawet własny program "Doda. 12 kroków do miłości".

Doda ma wyjątkowe miejsce w moim sercu, bo jest szalona. Jest wrażliwą osobą i w gruncie rzeczy bardzo delikatną, więc zachowuje się zupełnie odwrotnie, by się bronić. To dziecko show-biznesu. Przecież ona zaczęła swoją pracę, jak miała 12 lat, a gdy miała 18 to już była w programie "Bar" - powiedziała "caryca telewizji".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nina Terentiew przyznaje, że ceni talent Doroty Rabczewskiej. Dodaje też, że głos Dody został doceniony przez samą Elżbietę Zapendowską, której opinię dyrektor programowa Polsatu wysoko sobie ceni.

Jest beznadziejna, a zaraz wspaniała, niczego nie udaje, niczego nie gra. Takie osoby są na wagę złota. Ona nie jest grzeczna i nie jest miła, bo ktoś by tego oczekiwał. Takich osób nie ma wiele. Bierze na klatę wszystko i miłość, nienawiść, zazdrość, przyjaźń - przyznała Nina Terentiew w udzielonym wywiadzie.

"Caryca telewizji" przyznaje też, że wokalistka może wywoływać sprzeczne uczucia. Pomimo wywoływanych przez gwiazdę kontrowersji i wad Doroty Rabczewskiej, bardzo ją szanuje.

Zobacz także: Nina Terentiew o Basi Kurdej-Szatan: Nie jestem zwolenniczką przypisywania gwiazd jednej stacji
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić