Tak dziś wygląda Dom Wielkiego Brata. "Nie mogę uwierzyć"

5

- To kiedyś był Dom Wielkiego Brata. Nie mogę uwierzyć, w jaką przemienił się ruinę - mówi podczas tiktokowego nagrania Justyna Żak, która postanowiła odwiedzić dom skrywający wiele tajemnic kultowego programu "Big Brother". Kobieta była w potężnym szoku.

Tak dziś wygląda Dom Wielkiego Brata. "Nie mogę uwierzyć"
Dom Wielkiego Brata (TikTok)

Program "Big Brother" emitowany był przez wiele lat. To wręcz kultowa produkcja, która na telewizyjną antenę powróciła w 2019 roku.

W pierwszych edycjach zdjęcia odbywały się w Sękocinie. Po reaktywacji "Big Brother" przeniósł się do podwarszawskiej wsi Gołków.

Dom Wielkiego Brata doskonale kojarzą choćby widzowie "Top Model". Rozpoznają go pewnie też ci, którzy widzieli seriale "1983" czy "Pułapkę" TVN. Ten obiekt pojawiał się we wszystkich trzech produkcjach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pomaska o TVP: nagonka na ofiary

Posiadłość wynajmowano od prywatnego właściciela. Trzeba przyznać, że willa prezentowała się wspaniale. Uczestnicy "Big Brothera" mogli skorzystać z dwóch wielkich sypialni, salonu, tarasu, a także choćby nowoczesnej kuchni, siedmiu łazienek czy dwóch basenów. Na działce pojawiło się nawet małe jeziorko.

Odwiedziła Dom Wielkiego Brata. To już ruina

Ostatnio Dom Wielkiego Brata odwiedziła Justyna Żak. Wzięła ona udział w pierwszym sezonie reaktywowanego "Big Brothera" w 2019 roku. Influencerka nie mogła uwierzyć własnym oczom. Dom był totalnie zaniedbany.

Nie mogę uwierzyć, w jaką dom przemienił się ruinę. Czemu to wszystko jest tak obskubane, co tutaj się wydarzyło? (...) Ktoś tu squotował, jakieś legowiska po ludziach zostały - mówiła. - Masa wspomnień wiąże się dla mnie z tym miejscem. Przykro mi, że ono tak dziś wygląda - dodawała.

Nagranie ukazujące ruiny Domu Wielkiego Brata można zobaczyć poniżej. Niestety, obiekt jest naprawdę mocno zniszczony.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Tak kiedyś wyglądał Dom Wielkiego Brata

Dla porównania warto zerknąć na poniższy kadr z programu "Big Brother". Pokazuje on, jak kiedyś wyglądał Dom Wielkiego Brata. Trzeba przyznać, że podwarszawska willa, w której kręcono kultowy program, zmieniła się wręcz nie do poznania. Piękny, reprezentatywny obiekt zamienił się w ruinę.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić