o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ola Kowalczyk
|

TVN24 będzie świętować w cieniu afery. Na widzów czeka niespodzianka

7
Podziel się

Choć wciąż ważą się losy koncesji dla TVN24, a o "lex TVN" coraz głośniej nie tylko nad Wisłą, lecz także za oceanem, stacja planuje niezwykłą oprawę na swoje 20. urodziny. Na widzów od rana będą czekać niespodzianki. TVN24 zamierza świętować nawet w cieniu afery.

TVN24 będzie świętować w cieniu afery. Na widzów czeka niespodzianka
Anita Werner poprowadzi specjalne, urodzinowe wydanie serwisu informacyjnego w TVN24 (Materiały prasowe)
bECDoxnp

Już nie tylko polska opozycja, lecz także Amerykanie coraz głośniej biją na alarm ws. "lex TVN". Nikt nie ma wątpliwości, że proponowany przez PiS projekt zmian w prawie medialnym, który uniemożliwia nadanie koncesji podmiotom spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, jest wymierzony w niezależną od rządu stację. Niedawno do stanowczej reakcji amerykańskiego rządu w tej sprawie wzywał "Washington Post".

Atak Polski na będącą amerykańską własnością sieć telewizyjną wymaga mocnej reakcji USA - czytamy w prestiżowym dzienniku.

Proponowanej przez PiS ustawy, w tym kształcie, nie poprze Porozumienie Jarosława Gowina, ale mimo tych zapowiedzi, partia Kaczyńskiego nie odpuszcza. Podobnie zresztą jak TVN, który szykuje się do hucznego świętowania swoich okrągłych urodzin.

bECDoxnr
Zobacz także: Odejścia z TVN

Jubileuszowe obchody rozpoczną się w sobotę 7 sierpnia programem "#Nasze 20-lecie". Poprowadzą go Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki, którzy podsumują 2020 r. Następnego dnia, w niedzielę 8 sierpnia, dziennikarze TVN odwiedzą różne miasta Polski, gdzie odbędą się specjalne debaty. Tego samego dnia zostanie też pokazane specjalne wydanie "Loży Prasowej" z redaktorami naczelnymi największych polskich tytułów, które poprowadzi Małgorzata Łaszcz. Dziennikarka jest gospodynią "Loży" od września 2001 roku.

bECDoxnx

Ale na tym nie koniec. Wieczorem o godz. 20:00 TVN24 pokaże urodzinowe wydanie debaty "Zawód: dziennikarz". Spotkanie poprowadzi Anna Jędrzejowska. Wśród gości pojawią się zdobywcy najważniejszych dziennikarskich nagród w Polsce.

Swoją pracą udowodnili, jak duży i realny wpływ na życie konkretnych osób, społeczeństw, instytucje oraz systemy polityczne i państwowe mają niezależni dziennikarze - czytamy w komunikacie prasowym TVN.

Finał świętowania odbędzie się 9 sierpnia. Tego dnia stacja TVN24 będzie mieć specjalną oprawę. O swojej pracy od kulis opowiedzą widzom Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki. Pokażą te miejsca w redakcji, które widzowie znają tylko z ekranu. Porozmawiają też z tymi, którzy na co dzień występują przed kamerą, ale też z tymi, których zazwyczaj nie widać, a bez których telewizja by nie istniała.

bECDoxny

W samo południe, tak jak 20 lat temu, specjalne wydanie serwisu informacyjnego poprowadzi Anita Werner. Będziecie oglądać?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECDoxnS
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(7)
Rafał
2 miesiące temu
Nie oglądam tego......
Gośćxxxx
2 miesiące temu
Czy w Stanach mogłaby nadawać z zasiegiem na cały kraj stacja telewizyjna zarejestrowana np na terminalu lotniska w Meksyku, nie zatrudniająca nawet jednej osoby w miejscu rejestracji. Ale ta komuna costawiła nam bałagan prawny i kasty
edd
2 miesiące temu
jak najszybciej zlikwidować to badziewie propagandowe
bECDoxnT
Polak
2 miesiące temu
pis zadziera ze wszystkimi-niedlugo nie bedzie juz zadnych sojusznikow-nie beda mieli gdzie poglebiac zadluzenia kraju a my bedziemy zyli w najbiedniejszym panstwie Europy-o przepraszam bedzie jeden sojusznik-Wegry-smiechu warte
Mariola
2 miesiące temu
POZDRAWIAM TVN 24✌️
Seneka
2 miesiące temu
TVN to stacja założona za SB-eckie pieniądze aby walczyć o rząd dusz. I dlatego pracuje tam mnóstwo resortowych dzieci. Do likwidacji w imię dekomunizacji !!!!
antyKOmunista
2 miesiące temu
Dlaczego lewatywa ma problem gdy Polska dostosowuje swoje prawo do prawa identycznego w Niemczech i wielu innych panstw UE.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić