Wpadka w TVP. Tomaszewska musiała interweniować

10

Fatalny błąd popełnił Aleksander Sikora. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" wpadkę zaliczył już na początku programu. Koledze po fachu z pomocą natychmiast pospieszyła Małgorzata Tomaszewska. Najwidoczniej poczuła, że musi go wyciągnąć z trudnego położenia.

Wpadka w TVP. Tomaszewska musiała interweniować
Aleksander Sikora zaliczył koszmarną wpadkę (Licencjodawca, AKPA)

Programy "na żywo" mają to do siebie, że nietrudno w nich o wpadkę. W czwartkowy poranek bardzo dobitnie przekonał się o tym Aleksander Sikora, który wciela się w rolę prowadzącego "Pytanie na śniadanie".

Noga powinęła mu się już na samym początku. W kłopoty wpakował się tuż po przywitaniu i przedstawieniu się widzom.

A ten program, gdyby ktoś zapomniał - chociaż nie wątpię, żeby byli tacy, którzy zapomnieli - to jest "Pytanie na śniadanie" - mówił Aleksander Sikora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Polka na Sycylii zdradza, ile wydaje się na życie na włoskiej wyspie

Tym samym prezenter zasugerował, że... widzowie mogli zapomnieć nazwę śniadaniówki! Jego błąd wyłapała Małgorzata Tomaszewska. Natychmiast zareagowała, poprawiając kolegę z programu. - Tak, wątpliwe, żeby państwo zapomnieli... - powiedziała.

Wątpimy, wątpimy... - odpowiadał wyraźnie zmieszany Aleksander Sikora.

Nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie"

W ostatnich godzinach w sieci zrobiło się głośno o wpadce Aleksandra Sikory. Dziennikarze rozpisują się jednak również na temat zmian w popularnej śniadaniówce. Serwis wirtualnemedia.pl podał, że nowym współprowadzącym "Pytanie na śniadanie" będzie aktor Robert Rozmus.

Program ma prowadzić w parze z Anną Popek. Debiut tego duetu został przewidziany na sobotę (12 sierpnia).

Rozmus sporą rozpoznawalność zyskał dzięki Kabaretowi Olgi Lipińskiej. Popularność przyniosło mu również bycie członkiem grupy "Tercet, czyli Kwartet". Był gospodarzem w takich programach jak m.in. "Dziesięciu wspaniałych", "Rodzina jak z nut" czy "Ja to znam!". Rozmus zagrał ponadto w kilku serialach - m.in. "M jak miłość", "Niania" oraz "Ojciec Mateusz".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić