Biegali po Bytomiu w szpilkach. Panowie dopisali

1 z 8Promocja

Obraz
© PAP/Andrzej Grygiel

Stowarzyszenie Piękna Strona Miasta z Bytomia już trzeci raz zorganizowało zawody "Szpilki kontra bruk". Ta cykliczna impreza, na której każdy chętny mógł sprawdzić swoją równowagę, przyciągnęły do biegania także panów.

2 z 8Grunt to się zabezpieczyć

Obraz
© PAP/Andrzej Grygiel

Nigdy nie wiadomo, czy nieznośny but nie będzie chciał spaść ze stopy w czasie biegu. Lepiej dmuchać na zimne.

3 z 8Pasują?

Obraz
© PAP/Andrzej Grygiel

Obecni na wyścigu mężczyźni pokazali, że potrafią wejsć w buty kobiet. Dosłownie.

4 z 8Ruszyły

Obraz
© PAP/Andrzej Grygiel

Po obowiązkowej rozgrzewce zawodnicy ruszyli.

5 z 8Byle do przodu

Obraz
© PAP/Andrzej Grygiel

Choć nie jest obuwie do biegania, nikt nie powiedział, że nie da się w szpilkach dobiec do mety.

6 z 8Balans

Obraz
© PAP/Andrzej Grygiel

Ciekawe, czy wspomaganie się gadżetami dało panu Damianowi upragniony wynik..

7 z 8Kilka konkurencji

Obraz
© PAP/Andrzej Grygiel

Zawsze podczas tej imprezy odbywa się kilka konkurencji, m.in. obcas niższy, wyższy oraz bieg panów.

8 z 8Zabawa dla całego miasta

Obraz
© PAP/Andrzej Grygiel

Widzowie i uczestnicy mieli okazję napić się chłodnika, zaprosić do zabawy dzieci i obejrzeć pokazy straży pożarnej i policji. Impreza miała w niedzielny poranek wyciągnąć z domów mieszkańców Bytomia.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie