o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Albert Kamiński
|

Hotelowe niespodzianki. Na wakacjach nigdy nudno

3 reakcje
0
0
3
Podziel się
1 z 13
Każdy z nas to przeżywał
Każdy z nas to przeżywał
(imgur.com)
0
0

Wybierając hotel przed wakacyjnym wyjazdem kierujemy się zdjęciami i opisem w internecie. Niestety nie znajdziemy tam prawdy o tym miejscu, a przynajmniej nie całej. To właśnie szczegóły mogą sprawić, że będziecie wspominać hotel z niesmakiem lub uśmiechem na twarzy. Zobaczcie, na co natknęli się internauci.

3
0
0
bDyBpmyD
KOMENTARZE
(3)
bzdur
4 lata temu
łabądź może właśnie tak wygląda... bo łabędź to to nie jest
Oko
4 lata temu
Dildosy hahahaha
Ledy rara
4 lata temu
Hahahaha
bDyBpmyH
Najnowsze komentarze (3)
Ledy rara
4 lata temu
Hahahaha
bzdur
4 lata temu
łabądź może właśnie tak wygląda... bo łabędź to to nie jest
Oko
4 lata temu
Dildosy hahahaha
bDyBpmyl
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
9.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bDyBpmym
7.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
6.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
bDyBpmyn
5.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
4.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDyBpmyo
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić