Podatek cukrowy oburzył 12-latka. Jego piosenka jest hitem

33

12-letni raper z Polski dał upust swoim emocjom. "Zgredekkk" nagrał piosenkę z teledyskiem, w którym wyraził swoje zdanie na temat podatku cukrowego. Wideo podbija sieć.

Podatek cukrowy oburzył 12-latka. Jego piosenka jest hitem
Zgredekkk zarapował o podatku cukrowym (YouTube)

Podatek cukrowy spowodował podwyżkę cen słodkich napojów. Wyższe opłaty zauważyły też najmłodsi. Nowa sytuacja nie spodobała się "Zgredkkkowi". 12-letni raper postanowił nagrać o niej piosenkę.

"Zgredekkk" opublikował utwór pod tytułem "Podatek cukrowy". Piosenka jest debiutem chłopca na rapowej scenie. W jej tekście autor mówi o dużo wyższych cenach napojów z cukrem. 12-latek jest ich wyraźnym przeciwnikiem i je krytykuje. Oprócz tego odnosi się również do sytuacji pandemicznej w Polsce, a zwłaszcza do zdalnego nauczania i godzin dla seniora.

Nałożyli podatek cukrowy, teraz cola kosztuje dziesięć polskich złotych - rapuje 12-latek.

12-latek nagrał również teledysk do swojej piosenki. Na początku wideo wychodzi z samochodu, który, jak się później okazało, wypożyczył za swoje kieszonkowe na potrzeby klipu. Nieodłącznym elementem nagrania są przechadzki chłopca po sklepowych półkach z napojami. Raper pokazał również, jak spędza czas w domu w trakcie pandemii.

Zobacz także: Zgredekkk - Podatek Cukrowy (Oficjalny Protest Song)

Utwór zdobył uznanie wśród odbiorców. W ciągu dwóch tygodni wysłuchało go ponad 128 tysięcy słuchaczy. "Zgredekkk" wyraził wdzięczność za zainteresowanie w komentarzu, który zamieścił 7 dni po premierze.

Dziękuje za wszystkie miłe komentarze!! Nie spodziewałem się! Ale was tutaj dużo - napisał młody raper.
Zobacz także: Covid-19. Rząd próbuje kupić szczepionki poza UE? Tajemnicza odpowiedź Adama Niedzielskiego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić