13-latka brutalnie zgwałcona we Włoszech. Sprawcami Egipcjanie

950

Tragiczne zdarzenia rozegrały się w Katanii we Włoszech. 13-letnia dziewczynka została schwytana i brutalnie zgwałcona przez kilku napastników w parku miejskim Villa Bellini. W szokującej sprawie zatrzymano już siedmiu mężczyzn. Wszyscy są Egipcjanami. Szczegóły dramatu mrożą krew w żyłach.

13-latka brutalnie zgwałcona we Włoszech. Sprawcami Egipcjanie
13-latka brutalnie zgwałcona. Sprawcami są Egipcjanie. Zdjęcie ilustracyjne. (Adobe Stock)

Koszmar nastoletniej ofiary opisują dokładnie włoskie media, m.in. znany portal "tgcom24.mediaset.it" (należący do konserwatywnego, włoskiego 24-godzinnego kanału telewizyjnego, działającego pod tą samą nazwą).

Strona ta zaznacza, że w chwili ataku 13-latka przebywała w publicznej toalecie, która znajduje się w miejskim ogrodzie w Katanii (Włochy). Nagle kilku nieznanych jej mężczyzn, pochodzenia egipskiego, zaszło jej drogę, a następnie z impetem się na nią rzuciło. Napastników łącznie było siedmiu (w tym trzej nieletni).

Dwaj agresorzy zaczęli ją brutalnie gwałcić. Pięciu pozostałych członków tego gangu nie tylko obserwowało szokujące sceny, ale też skutecznie zastraszało i przytrzymywało 17-letniego przyjaciela 13-latki, by ten nie mógł jej w żaden sposób pomóc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przestępstwa seksualne w show-biznesie. Przykładów nie brakuje

13-latka brutalnie zgwałcona. Sprawcami Egipcjanie

W końcu 13-latka i jej przyjaciel oswobodzili się z rąk brutalnych napastników. Uciekli do głównej ulicy Katanii o nazwie Via Etnea. Tam wezwali pomoc.

Poszkodowana dziewczyna od razu trafiła do szpitala na oddział pediatryczny. Lekarze po specjalistycznych badaniach potwierdzili, że została wykorzystana seksualnie. Sprawą zajęła się policja i prokuratura. Mundurowi zatrzymali już osoby podejrzane.

Głos w temacie zabrała też Giorgia Meloni, prezes Rady Ministrów Włoch. Nie kryła swego smutku.

(...) przeczytałam głęboko poruszającą wiadomość o młodej 13-letniej dziewczynie, która padła ofiarą przemocy ze strony gangów. Wyrażam moją solidarność z nią. Państwo jest tu i zapewni, że sprawiedliwości stanie się zadość - powiedziała otwarcie włoska polityczka.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić