13-latka kłóciła się z rodzicami. Zostawili ją na bezludnej wyspie

67

13-latka z chińskiej prowincji Szantung została znaleziona na bezludnej wyspie przez lokalnych rybaków. Okazało się, że zostawili ją tam rodzice za to, że się buntuje i im pyskuje. Dziewczyna miała ze sobą tylko wodę i paczkę herbatników.

13-latka kłóciła się z rodzicami. Zostawili ją na bezludnej wyspie
13-latka się zbuntowała i dostała "karę". (Twitter.com)

Niecodzienną metodę wychowawczą zastosowali rodzice pochodzący z prowincji Szantung we wschodnich Chinach. W ostatnim czasie para nie mogła dogadać się ze swoją zbuntowaną córką i postanowili zostawić ją na bezludnej wyspie, aby mogła "ochłonąć i się uspokoić".

Dziecko na bezludnej wyspie

Rodzice zostawili swoją córkę na małej wysepce położonej kilometr od wybrzeża. Wyspa od lat jest opustoszała, nie ma tam prądu i bieżącej wody.

Jak przekazuje China Press, dziewczynce miał towarzyszyć ekspert od przetrwania w ekstremalnych warunkach. 13-latka spędziła na wyspie dwa dni, jedząc tylko herbatniki i pijąc niewielkie ilości wody.

Po dwóch dniach dziewczyna zaczepiła przepływających obok rybaków i poprosiła o pomoc. Mężczyźni zawiadomili policję. Funkcjonariusze nakazali rodzicom zabrać dziecko z powrotem do domu.

Rodzice tłumaczyli, że ostatnio nie mogli dać sobie rady z dzieckiem. Dziewczyna kłóciła się z nimi, pyskowała i opuszczała szkołę. Para, zostawiając córkę na wyspie, chciała dać jej lekcję pokory.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić