o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

13-letnia córka Marty Kaczyńskiej zapytana o aborcję. Odpowiedź zaskakuje

123
Podziel się

W całej Polsce trwają protesty po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Demonstracje potępił w internetowym wystąpieniu Jarosław Kaczyński. O kwestię aborcji internauci zapytali 13-letnią córkę Marty Kaczyńskiej.

13-letnia córka Marty Kaczyńskiej zapytana o aborcję. Odpowiedź zaskakuje
Marta Kaczyńska (po środku) z synkiem Lechem (w wózku) i córką Martyną (po prawej) na spacerze w Sopocie
bDTbZdud

Internauci zapytali 13-letnią Martynę o sprawę aborcji na Instagramie. Dziewczynka prowadzi tam profil, na którym chwali się swoimi osiągnięciami w jeździectwie oraz opisuje szkolne przeżycia. Odpowiedź dziewczynki na pytanie o aborcję daje do myślenia.

Córka Marty Kaczyńskiej zapytana o aborcję. Odpowiedź zaskakuje

Wielu spodziewało się, że dziewczynka zignoruje pytanie zadane przez jednego ze swoich obserwatorów na Instagramie. Internauta zapytał wprost, czy Martyna pobiera aborcję. Odpowiedź była zaskakująca

bDTbZduf
Nie odpowiem, bo jak odpowiem, to zaraz będzie to wszędzie – stwierdziła wnuczka Lecha Kaczyńskiego.

Lech i Maria Kaczyńscy sprzeciwiali się zaostrzeniu przepisów

Dziadkowie dziewczynki, Lech i Maria Kaczyńscy nie popierali całkowitego zakazu aborcji. Była pierwsza dama naraziła się wręcz wielu środowiskom konserwatywnym. Podpisała apel sprzeciwiający się zaostrzeniu przepisów aborcyjnych.

bDTbZdul
Zdarzają się w życiu niezwykle trudne sytuacje, w których należy ratować życie matek czy też nie żądać, by zgwałcona przez zwyrodnialca lub, co gorsza, bandę zwyrodnialców dziewczyna musiała rodzić – mówiła Maria Kaczyńska.

Lech Kaczyński był podobnego zdania, co jego żona.

Jeżeli chodzi o sprawy związane z aborcją, to uważam, że osiągnięty 15 czy 14 lat temu kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać. Powtarzam: nie wolno naruszać – powiedział.
bDTbZdum

Z kolei matka Martyny Marta Kaczyńska stwierdziła jakiś czas temu w swoim felietonie na łamach tygodnika "Sieci", że "wprowadzenie całkowitego zakazu przerywania ciąży to rozwiązanie iluzoryczne". Ma ono bowiem skazywać kobiety na aborcyjne podziemie, sprowadzając zagrożenie na ich zdrowie i życie. Według Marty Kaczyńskiej, to okrutne rozwiązanie wobec rodzin mających już dzieci.

Obejrzyj także: Jarosław Kaczyński zabrał głos ws. Strajku Kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTbZduG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(123)
xyz
6 miesięcy temu
czy ten świat jest normalny? Trzynastolatkę pytać o aborcję ? nigdy nie popierałam pis-u i kaczyńskiego, ale to już przegięcie.
Realista
6 miesięcy temu
Widać, że ta DZIEWCZYNKA jest MĄDRZEJSZA od tych co pytają !???
małgorzata
6 miesięcy temu
pytanie zasadnicze ,kto pyta 13 latkę????sami prowokujecie,15,16 latka umawia sie na seks to lament bo dziecko a 13 tka to co kobieta??
bDTbZduH
~MO
6 miesięcy temu
Super odpowiedź! Dziewczę mądre i asertywne.
emeryt
6 miesięcy temu
dosyć że jeszcze nie zapytali tego maleństwa w wózku
Najnowsze komentarze (123)
miki
miesiąc temu
Aby do wyborów dalej zobaczymy dość zadłużać kraj na koszt naszych wnuków .
JACK
miesiąc temu
mądrzejsza od tych co pytali!
wwiktoria
5 miesięcy temu
Trzynastolatkom moze pozwólmy by jeszcze trochę czasu pożyły w dzieciństwie :):) Mówią że "kto pyta to nie błądzie" a jednak ktoś dorosły zbłłłądził wyrozumiała 13 latka wybaczy przez swoją dojrzałosc emocjonalną . Pozdrawiam serdecznie i życzę samych radosnych dni .
ela
6 miesięcy temu
internauci,czyli mogli to być zwolennicy lub przeciwnicy aborcji,nigdzie nie jest to napisane wiec nie wiadomo która opcja pytała dziewczynkę,a wy już oskarżacie przeciwników
nokryd
6 miesięcy temu
A synka zdanie się nie liczy, tylko córki ?????
nokryd
6 miesięcy temu
Pora pytać w przedszkolach !!! MASAKRA !!!
ola
6 miesięcy temu
przecież to dziecko na litość, kto jest taki nienormalny aby ją o to pytać?
Fifi
6 miesięcy temu
Lewica zaczęła dobierać się do dzieci,dajcie im dorosnąć i nie mieszajcie w swoje brudne interesy.
bDTbZduz
OKROPNE
6 miesięcy temu
Świat się kończy!! język z rynsztoka, 13 latkę wypytują o zdanie na temat zabijania niewinnych dzieci w łonie swojej matki, miejscu, w którym powinno być strzeżone jak oka w głowie. Co się z Wami dzieje
pawel
6 miesięcy temu
jeśli urodę ma po mamie , to współczuję ...
s;o
6 miesięcy temu
Dobrze, że nie mają trzylatki, bo znaleźliby się tacy, co i ją by spytali.
aga
6 miesięcy temu
Szczęśliwie to nie jest dziadek dziewczynki ani nawet wujek,więc nie musi się za niego wstydzić .Ten starszy pan nie ma nawet własnej rodziny o którą mógłby dbać i której przyszłość chciałby poprawić ,nie nauczył się odpowiedzialności za drugiego człowieka,więc nie rozumiem dlaczego pozwolono aby taki człowiek zajmował się całym narodem.Brak mu kompetencji.Jest jak przerośnięty chłopiec bawiący się zabaweczkami w swoim wyimaginowanym świecie fanatyka religijnego, gdyby był muzułmaninem już dawno by wysadził pół Polski, on nie rozumie ,że jego zabawa dotyka prawdziwych ludzi.Jako oderwany od rzeczywistości emeryt powinien się zająć dokarmianiem bezpańskich kotów,albo klęczeniem w kościółku,a nie decydowaniem o losach narodu ,którego los i tak ma gdzieś.Jeśli w Polsce ważniejsze są prawa kościelne niż wolność i demokracja,to może od razu oddać całość władzy Watykanowi?,po co utrzymywać jeszcze pośredników.
>><<
6 miesięcy temu
Mądra z niej dziewczynka
Niezłe parcie
6 miesięcy temu
Media prowokują do wojny domowej
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić