17-latek znalazł pakunek na przystanku. W środku prawdziwa fortuna

1007

Nastolatek z woj. świętokrzyskiego znalazł na przystanku autobusowym znaczną ilość gotówki. Okazało się, że było to ponad 30 tysięcy złotych. Chłopak nie wahał się ani przez chwilę. Zgłosił do policyjnego dyżurnego i przekazał mu znalezisko.

17-latek znalazł pakunek na przystanku. W środku prawdziwa fortuna
17-latek przekazał 30 tysięcy, które znalazł na przystanku autobusowym, policyjnemu dyżurnemu (Policja Świętokrzyska)

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej podał, że do odnalezienia pieniędzy doszło w czwartek 20 maja. Ponad 30 tysięcy złotych odnalazł 17-letni Damian – pieniądze znajdowały się na przystanku autobusowym.

Nastolatek znalazł 30 tysięcy złotych. Co się stało z pieniędzmi?

Damian udał się z pieniędzmi na miejscową komendę policji i przekazał pieniądze dyżurnemu. Na szczęście udało się dotrzeć do prawowitego właściciela gotówki, który odzyskał już swoją własność.

Za swoją wzorową postawę Damian otrzymał podziękowania od samego Komendanta Powiatowego Policji. Młodszy inspektor Jacek Piwowarski spotkał się z 17-latkiem osobiście. Jak podkreślił, jego zachowanie zasługuje na najwyższe słowa uznania.

Komendant złożył na ręce 17-latka specjalny dyplom. Damian usłyszał również od policjanta życzenia pomyślnej realizacji wszystkich planów życiowych, zdrowia, a także szczęścia w życiu prywatnym.

Zobacz także: Zobacz też: Chciał sprzedać zabytkową tablicę nagrobną. Niewiarygodna sytuacja w Lubuskiem
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić