Szczecinek. 41-latka nie wytrzymała. Musiała uciekać oknem

108

41-letna kobieta ze Szczecinka (woj. zachodniopomorskie) utknęła w mieszkaniu z dwójką znajomych, którzy się nad nią znęcali. W desperacji postanowiła uciec, skacząc przez okno.

Szczecinek. 41-latka nie wytrzymała. Musiała uciekać oknem
Zdjęcie obrazowe. (Pixabay)

Do dramatycznych scen doszło w Szczecinku. 41-letnia kobieta miała przyjść do znajomego, posprzątać jego mieszkanie. Na miejscu zastała parę, która została tam po imprezie. Kobieta została zaproszona przez nich do przyłączenia się do biesiady.

Niestety impreza po kilku godzinach zamieniła się w koszmar. Para zaczęła brutalnie bić kobietę - była kopana i okładana pięściami po całym ciele, rzucano w 41-latkę różnymi przedmiotami. Policja podaje również, że padły groźby karalne.

Następnego dnia rano, kiedy kobieta korzystając z łazienki zobaczyła w lustrze, jak wygląda, zdecydowała się niezwłocznie opuścić mieszkanie. Ponieważ drzwi od mieszkania były zamknięte, pokrzywdzona wyskoczyła z lokalu przez okno - z drugiego piętra - podała "Faktowi" Anna Matys, rzeczniczka prasowa policji w Szczecinku.

Kobietę znaleźli świadkowie zdarzenia. Wezwali pomoc. 41-latka trafiła do szpitala, na szczęście jej życiu nic nie zagraża. Jej oprawcy najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności za pobicie i groźby karalne.

Zobacz także: Majątek rodzin polityków powinien zostać upubliczniony? "Nie miałbym z tym problemu"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić