17-latka bała się przyznać do ciąży. Rodziła oglądając poradnik na YouTubie

22

Niecodzienne sceny rozegrały się w indyjskim stanie Kerala. 17-latka próbowała ukryć przed rodzicami fakt, że jest w ciąży. Przed porodem nastolatka zamknęła się w swoim pokoju. Powiedziała rodzicom, że idzie uczestniczyć w lekcjach online. W rzeczywistości rodziła dziecko, korzystając z poradników na YouTubie.

17-latka bała się przyznać do ciąży. Rodziła oglądając poradnik na YouTubie
17-latka z Indii urodziła dziecko dzięki filmikom instruktażowym na YouTubie (Pixabay)

17-latka z Indii skutecznie ukrywała przed rodzicami ciążę przez długi czas. Tłumaczyła się natłokiem nauki w szkole i rzadko wychodziła z pokoju. Partner nastolatki poradził jej, aby spróbowała urodzić samodzielnie – nie informując o tym fakcie najbliższych.

21-latek stwierdził, że dziewczyna powinna obejrzeć filmiki instruktażowe na YouTubie. 17-latka miała dowiedzieć się z nich, jak prawidłowo przeciąć pępowinę. Dzięki temu 24 października na świat przyszło zdrowe dziecko.

Sama opiekowała się noworodkiem. Jej rodzice usłyszeli dochodzący z pokoju płacz

Nastolatka opiekowała się bobasem sama przez trzy dni. W końcu jednak płacz noworodka zaalarmował pozostałych członków rodziny.

17-latka trafiła wraz z dzieckiem do szpitala. Zgodnie z indyjskim prawem, lekarze poinformowali o ciąży nastolatki policję. Służby szybko namierzyły 21-letniego ojca dziecka.

Rodzice wiedzieli o ich związku. Chcieli wkrótce zorganizować ślub

Chłopak usłyszał zarzut współżycia z osobą nieletnią. W Indiach jest to poważne przestępstwo.

Rodzice nastolatki mieli wiedzieć o jej związku ze starszym chłopakiem. Po uzyskaniu przez nią pełnoletniości chcieli zorganizować parze ślub.

Obejrzyj także: Oficer rozerwał foliową torebkę. Wstrząsające, co znajdowało się w środku

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić