2-latek na parapecie na trzecim piętrze. Natychmiast wezwali policję

18

Do przerażającej sytuacji doszło w Wałczu (woj. zachodniopomorskie). Dwuletni chłopiec, chodziło po zewnętrznym parapecie okna na trzecim piętrze bloku. Opiekował się nim pijany ojciec.

2-latek na parapecie na trzecim piętrze. Natychmiast wezwali policję
2-latek stał na parapecie okna na 3. piętrze (Pixabay)

Do zdarzenia doszło 9 listopada około godz. 11.00 w jednym z bloków na al. Tysiąclecia w Wałczu. Przechodnie zauważyli, że na oknie jednego z budynków stoi małe dziecko. Natychmiast powiadomili o tym policje.

2-latek na parapecie trzeciego piętra

Patrol natychmiast przybył na miejsce. W mieszkaniu znajdowała się jeszcze 3-letnia dziewczynka i ojciec dzieci.

Gdy policjanci przybyli na miejsce mężczyzna powiedział, że spał i nie wie, w jaki sposób dziecko weszło na okno. Policjanci poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu. Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu — poinformowała w rozmowie z portalem asta24.pl asp. Beata Budzyń, rzecznik prasowy wałeckiej policji.

31-latek został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu może usłyszeć zarzut narażenia dziecka na bezpośrednią utratę życia lub zdrowia. W mieszkaniu nie było matki, która wróciła do domu podczas interwencji.

To jednak nie wszystko. Miesiąc temu w Wałczu doszło do podobnej sytuacji. Wszystko zostało nagrane przez jednego z mieszkańców.

2-letnim dzieckiem opiekowała się matka. W mieszkaniu znajdowało się jeszcze jedno, 3-letnie dziecko. Kobieta była trzeźwa, w związku z tym policja nie będzie wszczynać żadnego postępowania — przekazała wówczas Beata Budzyń portalowi Asta24.pl.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Migranci rozbili obóz na granicy Polski i Białorusi. "Nie mamy wody i jedzenia"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić