o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ABA
|

200 psów uratowanych z rzeźni w Chinach. Wkrótce zaczną nowe życie

46
Podziel się

205 psów uratowano z rzeźni w Chinach i przewieziono do USA, gdzie wkrótce znajdą nowe domy. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

200 psów uratowanych z rzeźni w Chinach. Wkrótce zaczną nowe życie
Uratowano 205 psów (zdjęcie poglądowe) (Pixabay)
bDJrdAbV

205 psów zostało uratowanych z rzeźni w Chinach i wkrótce dotrze do Stanów Zjednoczonych. Według informacji prasowych China Rescue Dogs 145 nowo uratowanych psów przybędzie na międzynarodowe lotnisko Johna F. Kennedy'ego w dniach 3-5 marca. Kolejne 60 przyjedzie pod koniec marca.

205 psów uratowanych z ciężarówek z mięsem

Wiele psów zostało uratowanych z rzeźni z ciężarówek z mięsem, uratowanych od nadużyć i zaniedbanych. Utknęły w Chinach do końca obchodów Nowego Roku - przekazuje China Rescue Dogs.
bDJrdAbX

Psy zostały uratowane na krótko przed Chińskim Nowym Rokiem. Organizacja wciąż zbiera fundusze na przetransportowanie wszystkich psów i zapewnienie im godnych warunków w podróży. Brakuje 30 tys. dolarów.

Zobacz także: Załamał się pod nim lód. Nagranie z akcji ratowniczej z Makowa Mazowieckiego
Wszystkie są odizolowane, z czipami. Otrzymały wszystkie potrzebne szczepionki. Teraz przyszedł czas, aby mogli spędzić resztę życia bezpiecznie i szczęśliwie ze swoją nową rodziną - czytamy w komunikacie.
bDJrdAcd

Globalną misją firmy China Rescue Dogs jest ratowanie psów przed sprzedażą na mięso. Wszystkie zwierzęta otrzymują opiekę medyczną i zostaję przetransportowane z Chin do Ameryki Północnej, gdzie wolontariusze znajdują im nowe domy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJrdAcy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
Weganka
1 tyg. temu
Super wiadomość, prawdziwa dawka dobrego newsa! Teraz tylko życzyć pieskom szczęścia w nowym życiu. Pamiętajmy też o innych zwierzętach, które z przezwyczajenia masowo rozmnażamy i zabijamy, a które nie mają tyle szczęścia...
Gosc2
1 tyg. temu
Chinczycy inni azjaci jedza wszystko Co sie porusza
Ala
1 tyg. temu
Tak wysoko rozwinięte państwo Chińskie a mają zachowania ludzi lasu, żrą wszystko co się da !!!
bDJrdAcz
Kojot
1 tyg. temu
A co z polskimi konmi i ich cierpieniem...
Rysiek
1 tyg. temu
My jemy wołowinkę a w Indiach są czczone krowy,Hindusi powinni u nas krówki ratować?
Najnowsze komentarze (46)
Daj się porwa...
3 dni temu
Pomagasz chorym dzieciom? Grupa Fala Dobra na Facebooku potrzebuje właśnie Ciebie. Zapraszamy!!
tak tak
5 dni temu
jedzą wszystko,także "sterylne" nietoperze..to co tam się dzieje to dzicz i degeneracja..poszukajcie w necie to się załamiecie..!
inka
6 dni temu
oczywiscie nie zapomnijmy o krabach itd...gdzie na wrzaca wode wrzucamy do gotowania ZYWE zwierze ktore czuje...
SLAWEQ
6 dni temu
Są zwierzęta wybrane i mniej wybrane
Gosc2
7 dni temu
Mam nadzieje, ze ameryknscy milosnicy zwierzt wplyna na decyzje o zamknieciu tego miejsca zwierzecych Tortur I wiecej psiakow wywioza, uratuja
Taka prawda
1 tyg. temu
Niejeden Kitajec będzie głodny chodził przez takie działanie, a tak co? Trawniki będą jeszcze bardziej zas*ane.
Hanna
1 tyg. temu
Co to za ludzie są? Podobnie jak Rosjanie, Chińczycy to stan umysłu
Klinek
1 tyg. temu
Co tam że codziennie w Afryce z głodu umierają dzieci - pieski ważniejsze! Bo przeciez jestesmy tacy humanitarni, a chinczyki - zlo!
bDJrdAcr
Gość
1 tyg. temu
Super, że ratują biedne psy z Chin, ale jednocześnie usypiają psy, które za długo czekają na nowy dom w schroniskach
Diesel 269
1 tyg. temu
Akcją godna podziwu i bardzo dobrze, że psiaki mają drugą szansę na lepsze życie. Czemu się tu dziwić że wybuchła pandemia covid, wreszcie natura zbuntowała się przeciwko człowiekowi, który przestał żyć zgodnie z naturą, przestał szanować naszych braci mniejszych
aaa
1 tyg. temu
To rasowe stado na zdjeciu to niby te uratowane chinskie psy ? Dlaczego zjecie jest pogladowe? Cala Azja jadla, je i bedzie jesc psy i koty. I do tego sa one na specjalne okazje! I nikt z Europy tego nie zmieni.
sceptyk
1 tyg. temu
Człowiek to jednak pokrętna istota - pełna hipokryzji. Podobno wieprzki są bardzo inteligentne. Niektórzy trzymają je w domach - szczególnie odmiany wietnamskiej. Jest takie przysłowie - "głupia, jak gęś". "Rzymianie jednak woleli w domu trzymać gęgające gęsi, zamiast psów obronnych." "Galowie postanowili zdobyć wzgórze nocą. Wybrali w tym celu najbardziej strome podejście i moment, kiedy obrońcy zmęczeni długotrwałymi walkami i głodem zasnęli. O zbliżaniu się wroga ostrzegły Rzymian gęsi, ptaki poświęcone bogini Junonie. Dowódca obrony Marcus Manlius Capitolinus natychmiast zareagował i atak został odparty. Obrońcy nie tylko obronili wzgórze, ale wyparli wroga z Rzymu. Na pamiątkę tego zdarzenia, starożytni Rzymianie obnieśli jedną z gęsi w lektyce. Psy, które zasnęły wraz z ludźmi zostały ukarane (jednego z nich powieszono)."
zielony
1 tyg. temu
co znaczy że mogę wysłać pcc poprawione im więcej tym więcej wiedzy
/ / / 200
1 tyg. temu
dzisiaj otrzymałem kluczę od samego szefa który je ukrył specjalnie dla nas...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić