Zamówił kolację pod Wawelem. "Paragon grozy z Krakowa"

1778

Jeden z użytkowników Twittera opublikował w sieci "paragon grozy z Krakowa". Mimo że kolacja do najtańszych nie należała, internauta podkreśla, że jedzenie było wspaniałe.

Zamówił kolację pod Wawelem. "Paragon grozy z Krakowa"
Mężczyzna pokazał "paragon grozy z Krakowa" (TikTok)

Kraków to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast w Polsce. Polski youtuber, znany w sieci lepiej jako @Obywatel JC, odwiedził ostatnio Kraków. Przy okazji wybrał się do jednej z restauracji w pobliżu Wawelu.

"Mieszczański klimat i przytulny wystrój, który tworzą dzieła sztuki i antyczne meble, pozwalają każdemu poczuć się w naszej restauracji wyjątkowo" - zapewnia restauracja na swojej stronie.

Naszą specjalnością jest kuchnia polska z akcentami kuchni europejskiej. Wszystkie potrawy w naszym menu przygotowujemy sami, nie używając półproduktów, dlatego każde danie jest przyrządzane indywidualnie bezpośrednio po złożeniu zamówienia - zapewnia odwiedzona przez internautę restauracja.

Mężczyzna opublikował w sieci paragon z restauracji. Przy okazji przyznał, że jedzenie było wspaniałe. "Paragon grozy z Krakowa. Był jeszcze w karcie szampan za 1200. Ale jedzenie wspaniałe" - napisał na Twitterze.

Kolacja za 253 zł

Jak widzimy na paragonie, youtuber zamawiał zupy, przystawki, dania główne i napoje. Za krem z borowików w chlebie internauta zapłacił 31 zł, flaki wołowe kosztowały 29 zł. Następnie mężczyzna zamówił befsztyk tatarski w cenie 42 zł. Pieczywo było dodatkowo płatne - 5 zł.

Daniem głównym była pieczeń barania (zdjęcie główne). To danie było najdroższe i kosztowało 68 zł. Do tego domówił frytki za 11 zł i kapustę zasmażaną w cenie 11 zł. Do obiadu internauta zamówił herbatę (12 zł) i piwo - w cenie 21 zł. W sumie za kolację mężczyzna zapłacił 253 zł.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Krzysztof Gawkowski alarmuje. "Wszedł program 'drożyzna+'"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić