26-latka wbiła nóż w plecy ukochanego. Chciała go postraszyć

90

26-letnia mieszkanka woj. warmińsko-mazurskiego ugodziła nożem w plecy 35-letniego partnera. Do awantury pomiędzy ukochanymi doszło z powodu bałaganu w mieszkaniu. Mężczyzna obecnie przebywa w szpitalu, w ciężkim stanie. Lekarze musieli mu wyciąć śledzionę. Kobiecie grozi nawet dożywocie za usiłowanie zabójstwa.

26-latka wbiła nóż w plecy ukochanego. Chciała go postraszyć
26-latka wbiła nóż w plecy ukochanego. Chciała go postraszyć (KPP Pisz)

Spokojne miasto Pisz stało się areną dramatycznego zdarzenia. To wszystko przez 26-letnią kobietę, która ugodziła nożem w plecy swojego 35-letniego partnera.

Mężczyzna trafił do szpitala z przebitym płucem. Mało tego, aby go uratować trzeba było wyciąć śledzionę. Mieszkanka woj. warmińsko-mazurskiego usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.

"Miała go za nic"

Jak donosi "Super Express" para, pomiędzy którą rozegrał się dramat, nie żyła ze sobą w zgodzie. - Miała go za nic, on na budowie pracował, a ta biegała po mieście z piwkiem w ręku - mówi w rozmowie z gazetą sąsiadka pary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 20.12, godzina 16:50
Mieli dziecko, tylko sąd je zabrał, bo nie byli dobrymi rodzicami i teraz jest w rodzinie zastępczej - dodaje kobieta.

Powodem krwawej kłótni okazał się bałagan w mieszkaniu oraz alkohol. Gdy policja pojawiła się na miejscu zdarzenia, oboje byli pijani. Kobieta miała 3 promile alkoholu w organizmie. Miała też na ubraniu, na rękach oraz na twarzy widoczne ślady krwi.

Okoliczności zdarzenia

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że 26-latka wzięła do ręki nóż kuchenny i wbiła go w plecy swojemu ukochanemu. Jak tłumaczyła, chciała postraszyć 35-latka. Nie przypuszczała, że nóż wejdzie tak głęboko. Przebiła płuco i uszkodziła śledzionę. Mężczyzna trafił do szpitala. Co ciekawe, sam wezwał pomoc, po czym zemdlał.

Jego obecny stan jest ciężki, ale stabilny. Leży na sali pooperacyjnej podłączony do aparatury medycznej. Jego partnerka trafiła do aresztu. Grozi jej dożywocie.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić