aktualizacja 

3,1 mln wyświetleń na TikToku. Taniec księży zachwycił internautów

45

Wielką furorę w mediach społecznościowych zrobiło nagranie z tańczącymi księżmi. Ojciec Guilherme po raz kolejny udowodnił, że jak mało kto zna się na tiktokowych trendach. Jego wideo zostało wyświetlone ponad 3,1 mln razy.

3,1 mln wyświetleń na TikToku. Taniec księży zachwycił internautów
Wideo stało się hitem TikToka (TikTok)

Aktywność księży na TikToku stała się w ostatnich latach normalnością. Internautów przestało dziwić, że autorzy popularnych filmików mają ubrane sutanny. Widać to przede wszystkim w Polsce, gdzie wielu duchownych uwielbia udzielać się w mediach społecznościowych. Większość z nich porusza tematy związane z wiarą, jednak nie brakuje również tanecznych trendów w ich wykonaniu.

Niektórzy księża są już gwiazdami mediów społecznościowych. Niewątpliwie jednym z nich jest ojciec Guilherme, który regularnie publikuje nagrania na TikToku. Fenomen portugalskiego duchownego został przedstawiony w amerykańskim "Forbesie". Przygoda kapłana z aktywnością w sieci rozpoczęła się w 2020 roku, czyli czasie pandemii. Od tamtego czasu zebrał setki tysięcy obserwujących, a niektóre z jego filmików mają milionowe wyświetlenia. Portugalczyk w wolnych chwilach jest również DJ-em.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Ojciec Guilherme podbija TikToka

Ojciec Guilherme udowodnił właśnie, że potrafi zrobić milionowe wyświetlenie. Portugalski kapłan zamieścił na TikToku dość nietypowe wideo, na którym zatańczył do jednej ze znanych piosenek wraz z dwoma innymi duchownymi. Ich układ taneczny był niczym innym jak pokazywaniem znaku krzyża.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo okazało się hitem TikToka. W ciągu kilkunastu godzin od opublikowania materiał został wyświetlony ponad 3,1 mln razy przez internautów z całego świata. Komentującym spodobał się sposób, w jaki portugalski kapłan zachęca do wiary w Boga.

To znak, żebyśmy się nawróciły - napisała internautka z Polski.
Konkurują z mszami w robloxie - zażartował Polak.
Nigdy nie byłam tak zainteresowana religią jak teraz - stwierdziła komentująca.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić