Angelika Karpińska| 

40-latek znalazł nietypową kryjówkę. Był poszukiwany listem gończym

2

40-latek przez długi czas ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i był poszukiwany listem gończym. Gdy policjantom z Głuszycy (woj. dolnośląskie) udało się w końcu ustalić miejsce jego pobytu, schował się przed nimi w szafce kuchennej.

40-latek znalazł nietypową kryjówkę. Był poszukiwany listem gończym
40-latek ukrył się przed policjantami w szafce (Policja)

40-letni mieszkaniec Walimia (woj. dolnośląskie) był poszukiwany listem gończym za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, rozbój, kradzieże, przywłaszczenie cudzej rzeczy oraz oszustwo. Od dłuższego czasu mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci z Głuszycy ustalili, że poszukiwany może chwilowo przebywać w miejscu wcześniejszego zamieszkania. Mundurowi udali się do mieszkania w Walimiu, jednak lokatorzy nie chcieli otworzyć im drzwi. Gdy zagrozili, że wejdą do lokalu siłą, w końcu zostali wpuszczeni do środka.

W wyniku sprawdzenia pomieszczeń, w jednej z szafek kuchennych, policjanci znaleźli skulonego 40-latka, który w wiadomy tylko sobie sposób zmieścił się na dolnej półce mebla - informuje podkom. Marcin Świeży, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu.

Był poszukiwany listem gończym. Spędzi 10 lat w więzieniu

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego w Świdnicy. Następnie trafił do więzienia, gdzie spędzi 10 lat za popełnione wcześniej przestępstwa.

Zobacz także: Studenci ukradli koparkę. Dziki rajd przerwała dopiero policja

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić