Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Kobieta poszukiwana pięcioma listami gończymi wpadła w Trójmieście

14

26-latka z Gdyni przez lata była poszukiwana przez policję. Rozesłano za nią aż pięć listów gończych. W końcu funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku natrafili na jej trop. Kobieta została zatrzymana.

Kobieta poszukiwana pięcioma listami gończymi wpadła w Trójmieście
Poszukiwana pięcioma listami gończymi kobieta zatrzymana przez policję (Policja Pomorska)

Policja zatrzymała kobietę poszukiwaną pięcioma listami gończymi. Zatrzymana mieszkanka Gdyni ukrywała się przed organami ścigania przez kilka lat.

Kobieta poszukiwana była kilkoma listami gończymi przez różne prokuratury w kraju w celu zatrzymania i tymczasowego aresztowania jako osoba podejrzana o popełnienie przestępstw oszustwa. Za poszukiwaną wydano także kilkanaście zarządzeń w celu ustalenia miejsca pobytu - informuje Policja Pomorska.

Zatrzymana 26-letnia mieszkanka Gdyni jest zamieszana w oszustwa internetowe. Wiązały się one z oferowaniem do sprzedaży towarów, których nie wysyłano klientom. Jeśli ktoś zakupił wystawiony do sprzedaży przedmiot i wykonał przelew, ostatecznie towaru nie otrzymywał, a sklep zostawał zamknięty. W ten sposób oszukane zostały osoby w całej Polsce.

Policja szukała jej kilka lat

Mieszkanka Gdyni ukrywała się przez kilka lat. Teraz trafiła do aresztu śledczego, skąd będzie odpowiadała za przestępstwa, których się dopuściła - podaje Policja Pomorska.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić