Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Absurdalne tłumaczenie posła Lewicy po imprezie u Mazurka. "Nic się nie wydarzyło"

63
Podziel się

Na imprezie urodzinowej znanego dziennikarza Roberta Mazurka pojawili się ważni politycy m.in. PiS, PO oraz Lewicy. Poseł Marek Dyduch zamiast na sali sejmowej "wietrzył" się na imprezie. Jak się tłumaczy?

Absurdalne tłumaczenie posła Lewicy po imprezie u Mazurka. "Nic się nie wydarzyło"
Na urodzinach Roberta Mazurka gościło wielu ważnych polityków. (YouTube, Twitter)
bETiBzhh

W miniony piątek wielu polityków, zamiast udać się do Sejmu, postanowiło świętować 50. urodziny dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka. W tym samym czasie prezes NIK Marian Banaś na niemal pustej sali sejmowej wygłaszał raport ze swojej działalności za miniony rok.

W gronie zaproszonych gości fotoreporterzy "Faktu" przyłapali m.in. byłego lidera PO Borysa Budkę, posła Tadeusza Cymańskiego, wicepremiera Piotra Glińskiego czy szefa KPRM Michała Dworczyka.

bETiBzhj

Obok ważnych polityków PO i PiS na imprezie nie zabrakło także polityków Lewicy. Wśród nich był Marek Dyduch, który w trakcie zabawy oddalił się na chwilę do pobliskiego małego parku. Nie umknęło to uwadze fotoreporterów "Faktu".

Nie wiadomo co dokładnie robił tam polityk. Na zdjęciach widać jedynie jak poseł m.in. opiera się o drzewo i poprawia garderobę. Jak Marek Dyduch tłumaczył swoją nieobecność w Sejmie?

Nie musiałem być w Sejmie, bo było już po głosowaniach. Swój obowiązek głosowań wypełniłem, a informację mogę przeczytać w każdym miejscu. Nic szczególnego się nie wydarzyło tego dnia - mówił "Faktowi".
bETiBzhp

Na urodzinach dziennikarza był też Robert Kwiatkowski z Nowej Lewicy. Poseł tłumaczył, że w piątek skończył pracę w Sejmie.

Brałem udział we wszystkich głosowaniach - zapewnia Kwiatkowski, "Fakt".
bETiBzhq
Zobacz także: Kpiny z Andrzeja Dudy. Polityk PO był bezlitosny
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETiBzhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(63)
Kwachu
2 miesiące temu
Co na to tesciowaDonka?
Mikesz.
2 miesiące temu
Mazurek to podły typ realizujący wytyczne kaczora. Nie masz gościu rodziny, kolegów, przyjaciół? Musisz na imprezę politykierów zwoływać? Cała ta inscenizacja grubymi nićmi szyta jest. Gdyby to ode mnie zależało już byś żadnego "wywiadu" nie przeprowadził, ale serc nie zatwardzajcie, dyducha nie gaście, amen!
50+
2 miesiące temu
Panie mazurek, pięćdziesiąt i chwatit.
bETiBzhL
Romek
2 miesiące temu
A to taki ciekawy temat dla Rachonia i Klarenbacha ..
nie no
2 miesiące temu
Ten Mazurek to jakis morderca albo gwalciciel moze, ze nie nalezy sie z nim zadawac? Impreza byla w piatek poznym wieczorem, nawet poslowie nie maja obowiazku pracy 24 godziny 7 dni w tygodniu. Niestety Budka byl na tyle madry, ze zamiast powiedziec prawade, postanowil klamac w zywe ooczy i za to powinien beknac.
kama
2 miesiące temu
Czy praca posła to tylko udział w głosowaniu ? to za co płacimy im takie duże pieniądze !
TOR
2 miesiące temu
JAK WÓŁ PIERDZI TO STODOŁA SŁUCHA PANOWIE POSŁOWIE
test
2 miesiące temu
Może zacznijmy inaczej: Kto nie był na imprezie u Mazurka - kciuk do góry, a kto był - kciuk w dół !
zimny
2 miesiące temu
To dobitny przykład kto skłóca Polaków. Bogu Ducha winny Mazurek postanowił uszczęśliwić się na siłę zaproszeniem na swoją 50-tkę różnych ludzi w tym polityków z różnych opcji. Nie oni się wpraszali i nie oni (politycy) to organizowali. No i klops - samozwańczy przewodniczący niejaki Donald T. oraz były przewodniczący Schetyna są bliscy linczu Siemoniaka i Budki. Jak to - przebywali na jednej imprezie z PIS-owcami. Mnie osobiście obu nie żal bo nikogo z PO żałował nie będę. Śmieję się jedynie z fałszywej narracji partii miłości.
Roko
2 miesiące temu
Dosyc tych jaj
JEBAĆ unię
2 miesiące temu
Ani zł podateczku!!! Prosze również nie liczyć na obronę kraju na wypadek wojny ani na dzieci! polactwo nie zasługuje na państwo!
Rob
2 miesiące temu
Na zdjęciach wygląda na to że poszedł do parku się odlać i pawia rzucić
rolnik
2 miesiące temu
Nie ważne kto prowadzi owce na redyk. Wszystkie będą dokładnie wydojone i wystrzyżone
bETiBzhD
wb.
2 miesiące temu
Niezwykle pracowici bywają ci "wybrańcy narodu" jeśli na horyzoncie pojawia się darmowa popijawa. Nie ma wówczas znaczenia "dobro narodu,"dobro kraju" a nawet "dobro partii". Gorzała wszystkich ich 'jednoczy" przy butelce. Korzyści są wielostronne-można za darmo się nachlać,pobrać diety poselskie mimo nieobecności na posiedzeniach, zaliczyć "spotkania z różnymi środowiskami" jak to określił 'przepracowany" Kosiniak Kamysz. Wszyscy z nich przysłowiowego funta kłaków nie warci.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić