Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

"Tajemnicze" zachowanie posła Lewicy. Nowe informacje o imprezie Roberta Mazurka

290
Podziel się

Wielkim echem odbija się impreza urodzinowa u dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka. Byli tam politycy PO, PiS, ale i Lewicy. Jeden z nich tłumaczy w rozmowie z "Faktem", dlaczego był na urodzinach, a nie w Sejmie.

"Tajemnicze" zachowanie posła Lewicy. Nowe informacje o imprezie Roberta Mazurka
Robert Mazurek (YouTube)
bEJywaCt

Wielu posłów uznało, że nie warto spędzać piątkowego wieczoru w Sejmie. Woleli udać się na imprezę urodzinową do dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka.

W gronie zaproszonych znaleźli się m.in. politycy PiS czy PO. "Fakt" donosi, że ponadto na imprezę przyszli lewicowi politycy - m.in. Marek Dyduch.

bEJywaCv

"Fakt" przyłapał go, jak w czasie bankietu postanowił się na chwilę oddalić. Udał się w kierunku małego parku obok restauracji.

Tam schował się za drzewem. Co robił? Nie wiemy, ale na zdjęciach widać, jak po wszystkim doprowadzał do porządku swoją garderobę - pisze tabloid, stwierdzając, że zachowanie posła było "tajemnicze".
bEJywaCB

Tak tłumaczył się Marek Dyduch

Marek Dyduch wolał bawić się na urodzinach Mazurka, niż pojawić się w Sejmie. Jak odnosił się do swojej nieobecności na sali obrad?

Nie musiałem być w Sejmie, bo było już po głosowaniach. Mój obowiązek głosowań wypełniłem, a informację mogę przeczytać w każdym miejscu. Nic szczególnego się nie wydarzyło tego dnia - mówił "Faktowi".
bEJywaCC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJywaCW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(290)
juzek
3 tyg. temu
Napiszcie coś o tych urodzinach.Dużo wypili?
Zalamanam buu...
3 tyg. temu
To u mnie na wsi, kolo stodoly mamy wychodek..a w Stolycy u Czaskowskiego..nie macie Wychodka..nawet dla POsla buuuu
Pytam grzeczn...
3 tyg. temu
Czy BEDA miesiacznice urodzin u Mazurka....
bEJywaCX
babka
4 tyg. temu
no coraz nowe jajka wychodzą z tymi urodzinami Mazurka. ale ok . tak czasami bywa ............
Slaw
4 tyg. temu
Nie słucham RMF
Przyjaciel i ...
4 tyg. temu
Panie Tusk wywalać tych dwóch rozrywkowych ,Budkę i Siemoniaka nie musi pan.Ale do szeregowca powinni być zdegradowani.mowie to bo są Lucjan ludzi i wiem że takie jest oczekiwanie.przy okazji rada Panie Premierze Tusk ,życzę Panu jak K najlepiej ale nie będzie lepiej w POBdopoki nie pogoni Pan Schetyny,Tyszkiewicza,Neumana,Protasa.panie premierze to gnidy tak się o nich mówi i będą panu jątrzyć.Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pana Sukces.musi mieć pan oazy i uszy dookoła głowy.
zero
4 tyg. temu
Kolejny temat zastępczy..Cóż że byli na urodzinach popularnego redaktora,spotkali się wypili podyskutowali,posmiali ,uscislnieli sobie ręce,/co miał Pan Mazurek/zycze sto lat ,impreza urodzinowa się udała ,piszą i piszczą nie zaproszeni/co mają być oddzielne ulice chodniki pociągi drogi lekarze policjanci dla osób mających inne poglądy,reprezentujące inne partie.Dacjcie sobie siana.
Orwell
4 tyg. temu
Hahahaha... uśmiałem się nad tymi komentarzami co to teraz nie będą głosować na nikogo i siedzieć w domu albo wyjadą w góry lub za granicę. A wcześniej bidulki nie wiedzieli że demokracja to ustawka, dopiero teraz przejrzeli na oczy? Chyba trochę za późno, dług krajowy nie do spłacenia. Za waszą głupotę wasze dzieci będą was przeklinać. Myślicie że absencja w wyborach coś zmieni? Elity i rządzący coś na pewno wymyślą i nie przejmują się waszymi krytycznymi głosami. Na wybory chodzą głównie ludzie starsi lub zwolennicy demokracji bezkrytyczni wobec każdej władzy bo mają "obywatelski obowiązek", nie znają się na "internetach" a informacje czerpią głównie z telewizji Tvpis lub tvnpo. Więc na razie partie mają "paliwo" i nie muszą się przejmować krytyką. A jak paliwa zabraknie to będzie obowiązek głosowania pod groźbą kary. I wasz "bunt" możecie sobie wsadzić (dosłownie i w przenośni)😂
get free..
4 tyg. temu
...ustawiona impreza pod Banasia, ten kraj to polityczna porażka kto by nie rządził,proponuję spokój w Bieszczadach,
jacklondon
4 tyg. temu
A Wy ludu prosty, podnóżku elyt, kraino polin macie się szczepić, przestrzegać dystansu, siedzieć na kwarantannie, szkolić dzieci zdalnie i leczyć się przez telefon, no i właściwie oddać głos w następnych wyborach.
Maria
4 tyg. temu
Rzeczywiście afera jak cholera, Ha, ha, ha.
Catheter boy
4 tyg. temu
A tam nie ma WC ani cewników ze pod drzewo musi lać? Za takie coś powinien być obowiązkowy cewnik. Ja sam sobie wsadziłem cewnik w fujarę i teraz leje w worek to nie muszę biegać do kibla.
Jakub
4 tyg. temu
PiS jak pozamiata TVN to powinna wziąć się za radio w szczególności RMF, RDC, czy radio Zet, bo to co to się tam wyprawia woła o pomstę do nieba. Dziwi mnie, że Państwo nie ma żadnej kontroli nad treściami tam przekazywanymi.
bEJywaCP
Jan wężyk
4 tyg. temu
Wam naprawdę się ta polityka nie nudzi. Przecież im tylko o jedno chodzi nie ważne czy z lewej czy z prawej tylko wejść do władzy obsadzić w państwowych spółkach rodzinę i żeby im się żyło lepiej a wy dalej się kłócicie czy ta czy ta partia. Oni wszyscy nas mają daleko gdzies
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić