Jakub Artych
Jakub Artych| 

Adrian W. w rękach policji. Straszne, co zrobił 18-letniej Katarzynie

270

Adrian W. został zatrzymany przez bydgoską policję za podejrzenie zabójstwa młodej kobiety w 2001 roku. "Fakt" informuje, że mężczyzna ma na koncie jeszcze jedną straszliwą zbrodnię. Szokującą prawdę odkryli policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Adrian W. w rękach policji. Straszne, co zrobił 18-letniej Katarzynie
Adrian W. w rękach policji. Ma na koncie wiele zbrodni (Policja, Picasa)

Adrian W. został początkowo zatrzymany w związku ze sprawą z 2001 roku. Przypomnijmy, że 19-letnia wówczas Karolina K. pojechała ze swoim bratem do miejscowości Pruszcz Pomorski, gdzie odbywały się dożynki.

Mężczyzna wrócił do domu wcześniej, a 19-latka, wraz z innymi osobami, została do końca zabawy, która zakończyła się około godz. 2 w nocy.

Karolina nie wróciła nie wróciła do domu i w związku z tym rodzina zgłosiła zaginięcie. W dniu 16 września 2001 r. przypadkowy spacerowicz natknął się na zwłoki kobiety -  w Wiśle w miejscowości Grabówko, oddalonej około 13 km od miejsca, gdzie odbywały się dożynki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Motorniczy i pasażerka powstrzymali rasistę. Nagranie z Torunia

Z uwagi na znaczny stopień rozkładu ciała, dopiero specjalistyczne badania potwierdziły przypuszczenia śledczych i rodziny, iż było to ciało zaginionej 19-latki.

Jak się okazuje, Adrian W. na ma swoim koncie jeszcze jedną straszliwą zbrodnię. Jak informuje "Fakt", rok później, po dyskotece w Chełmży zaproponował podwózkę samochodem wracającej do domu 18-letniej Katarzynie Z.

Ta się zgodziła i zapłaciła za to straszną cenę. Mężczyzna zgwałcił ją, a potem zamordował. Ciało wrzucił do przydrożnego rowu.

Został zatrzymany i oskarżono go o dokonanie zabójstwa. Odbyło się kilka procesów. Mężczyzna najpierw został skazany na 25 lat więzienia, potem wyrok podwyższono do dożywocia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić