Akcja na stacji paliw. Policja wybiła szybę

43

W niecodziennej interwencji uczestniczyli policjanci ze Wschowy (woj. lubuskie). Pewien mężczyzna zamknął się w samochodzie na stacji benzynowej i na nic nie reagował.

Akcja na stacji paliw. Policja wybiła szybę
Policjanci interweniowali wobec odurzonego kierowcy (Policja)

Nocą 11 marca doszło do nietypowego zdarzenia. Policjanci ze Wschowy otrzymali zgłoszenie od pracownika stacji paliw. Ten był zaniepokojony samochodem, który stał od kilkudziesięciu minut z włączonym silnikiem obok jednego z dystrybutorów. Kierowca wewnątrz pojazdu miał nie reagować na żadne komunikaty. Na miejsce wysłano patrol policji.

Na stację benzynową niezwłocznie przybyli policjanci. Kierowca zamknięty w samochodzie nie odpowiadał na ich polecenia. Mundurowi zablokowali pojazdowi ewentualną próbę ucieczki oraz podjęli działania. Mężczyzna nie był w stanie otworzyć drzwi i naciskał pedał gazu. Funkcjonariusze wybili szybę i wyjęli z auta sprawcę całego zamieszania.

Okazało się, że kierowca był pod wpływem narkotyków. Uzasadniało to, dlaczego zachowywał się tak dziwnie. Policjanci znaleźli również pod jego siedzeniem woreczek strunowy z białym proszkiem. 27-letni mieszkaniec powiatu górowskiego trafił do policyjnego aresztu.

Zobacz także: Zakupy po pandemii. "Niektóre zachowania pozostaną"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić