Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Ale fart! Wygrał fortunę. Nie uwierzysz, z kim musiał się podzielić

16

O niebywałym szczęściu może mówić Andrew Burke z Kanady. Mężczyzna kupił dwa losy na loterię. I jak się okazało, milionową wygraną musiał podzielić się z... samym sobą. Ten niebywały łut szczęścia to nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Ale fart! Wygrał fortunę. Nie uwierzysz, z kim musiał się podzielić
Milionową wygraną podzielił się z samym sobą (wclc.com)

Wygrał miliony. Nagrodą podzielił się z samym sobą

Jak podaje organizator konkursu, WCLC, Andrew Burke od pięciu lat regularnie kupuje losy na loterię. Do tej pory jednak nie miał szczęścia, by trafić "szóstkę". Teraz wszystko się zmieniło.

Do wygrania było 5 mln kanadyjskich dolarów. Zwycięskie numery to: 6, 12, 23, 29, 44 i 46. Jak się okazało, zwycięskich losów było dwa. I co najciekawsze, oba kupiła ta sama osoba. Andrew Burke nabył je na stacji benzynowej w rodzinnym mieście.

Zwycięzca loterii przypomina zabawne zdarzenie z dnia swojego ślubu.

W dniu ślubu mój teść powiedział: "Zawsze chciałem, żeby moja córka wyszła za milionera, ale dostałem kolejną najlepszą opcję - kogoś, kto wydaje pieniądze jak milioner" - śmieje się Andrew Burke, odbierając dwa czeki po 2,5 mln dolarów kanadyjskich. Jego słowa cytuje wclc.com.

To nie jedyna zabawna historia, jaką opowiedział Burke, który wygrał miliony.

Gdy ogłosiłem, że wygrałem, wyszedł do mnie właściciel stacji i powiedział: "Andy, coś ty zrobił? Nie zepsułeś mi tym kasy?" - przypomina Kanadyjczyk, który wygrał w sumie 5 mln dolarów kanadyjskich na loterii.

Teraz Burke może odejść na "hazardową emeryturę". Da szansę innym na wygraną.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić