Alimenciarz chciał się schować. Policjanci zdębieli

166

37-latek poszukiwany listem gończym wpadł, gdy policjanci przeszukiwali mieszkanie. Mężczyzna ukrył się w schowku łóżka, licząc, że uniknie w ten sposób odpowiedzialności. Bezskutecznie.

Alimenciarz chciał się schować. Policjanci zdębieli
37-latek poszukiwany listem gończym wpadł, gdy policjanci przeszukiwali mieszkanie. Mężczyzna ukrył się w schowku łóżka. (Śląska Policja)

Policjanci z zespołu do spraw poszukiwań z Piekar Śląskich w ubiegłym tygodniu zatrzymali 37-latka poszukiwanego listem gończym oraz nakazem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

Poszukiwania wszczęto z uwagi na uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna od pewnego czasu nie przebywał w miejscu zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Czynności operacyjne prowadzone przez poszukiwaczy doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Policjanci udali się do jednego z mieszkań przy ul. Roździeńskiego.

37-latek ukrył się w wersalce

Kompletnie zaskoczony wizytą stróżów prawa 37-latek, chcąc uniknąć odpowiedzialności, ukrył się w schowku łóżka. Nie zmylił mundurowych, którzy szybko go znaleźli i zatrzymali, a następnie doprowadzili i osadzili w Areszcie Śledczym w Tarnowskich Górach. Spędzi tam najbliższe 9 miesięcy.

Zobacz także: Oburzenie po decyzji ws. Grzegorza Brauna. "Kolejny dowod upadku państwa"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić