Robert Czykiel| 

Audi wbiło się w ścianę. Przerażające zdjęcie z Częstochowy

16

Do niecodziennego wypadku doszło w Częstochowie. Policjanci na miejscu zobaczyli samochód w ścianie budynku. Na szczęście nieruchomość była niezamieszkana.

Audi wbiło się w ścianę. Przerażające zdjęcie z Częstochowy
Częstochowa. Kierowca zasnął za kierownicą

Co roku w Polsce dochodzi do wielu wypadków, które są konsekwencją zaśnięcia kierowcy w trakcie jazdy. W miniony wtorek dramat rozegrał się w Częstochowie przy ul. Warszawskiej. 26-latek miał mnóstwo szczęścia.

Samochód wbił się w ścianę

Policjanci po przyjechaniu na miejsce zdarzenia natrafili na samochód wbity w ścianę budynku. Całe szczęście, że nieruchomość była niezamieszkana, bo mogłoby dojść do wielkiej tragedii.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni kierowca audi w pewnym momencie zasnął za kierownicą. Zjechał z drogi, uderzył w inny pojazd zaparkowany przed posesją, a następnie wjechał w ścianę budynku.

Zobacz także: Zawalił się na rząd samochodów. Wszystko nagrała kamera monitoringu

Mieszkaniec powiatu częstochowskiego miał mnóstwo szczęścia, że wyszedł z tego bez większego szwanku. Uskarżał się jedynie na ból głowy i został zabrany do szpitala. Wypadek skończył się dla niego ogólnymi potłuczeniami.

Zmęczenie i senność powodują obniżenie aktywności organizmu. Znacząco wpływają na pogorszenie koncentracji i wydłużają czas reakcji. Pojazd jadący z prędkością 50km/h w ciągu 1 sekundy przejedzie około 15m, a rozpędzony do 100km/h prawie 30m. Dlatego apelujemy o rozsądek przy planowaniu swojej podróży - apeluje śląska policja.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić