Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

Badania DNA potwierdziły. Aleksandra i Oliwia z Częstochowy nie żyją

21
Podziel się:

Badania DNA potwierdziły, że ciała znalezione w Romanowie to zaginione Aleksandra i Oliwia z Częstochowy. O zabójstwo 45-letniej kobiety i jej 15-letniej córki podejrzewa się ich znajomego Krzysztofa R.

Badania DNA potwierdziły. Aleksandra i Oliwia z Częstochowy nie żyją
Znaleziono ciała Aleksandry i Oliwii z Częstochowy (Policja)

Prokuratura Okręgowa w Częstochowie w środę otrzymała wyniki badań DNA przeprowadzonych w Zakładzie Medycyny Sądowej w Katowicach. Potwierdziły one przypuszczenia śledczych.

Na podstawie tych badań stwierdzono, że zwłoki ujawnione 21 lutego w kompleksie leśnym w miejscowości Romanów to zwłoki 45-letniej Aleksandry W. i jej 15-letniej córki Oliwii, które zaginęły 10 lutego - powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Tomasz Ozimek.

Krzysztof R. usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa

Zarzut zabójstwa 45-latki i jej 15-letniej córki usłyszał ich znajomy Krzysztof R. 52-latek nie przyznaje się do winy i odmawia składania wyjaśnień.

Prokuratura od czasu odnalezienia zwłok nie przesłuchiwała ponownie mężczyzny. Śledczy na razie nie ujawniają, jakie dowody go obciążają i jaki mógł być motyw zbrodni. Wiadomo jednak, że 52-latek miał działkę położoną w sąsiedztwie działki Aleksandry W. i remontował jej mieszkanie.

Podczas prac Krzysztof R. miał bez wiedzy i zgody kobiet zamontować kamerkę w pokoju 15-letniej Oliwii. Prokuratura potwierdziła, że jeden z zarzutów przedstawionych mężczyźnie dotyczy nieuprawnionego zainstalowania kamery w mieszkaniu pokrzywdzonych.

Zobacz także: Wyrzuciła żywe niemowlę na śmietnik. 18-latka z USA nagrana na kamerze monitoringu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(21)
juras
4 miesiące temu
A Kuryle są japońskie. Japonia, bandyta II w.św. Rosja - potrójny bandyta, bo w I w. św, bandyta II w. św. i bandyta obecnej wojny z Ukrainą. Wyspy należą się Japonii, obecnie demokratyczny kraj i od 0 lat żyje w zgodzie z obowiązującymi standardami.
Nieładnie
4 miesiące temu
strasznie roszczeniowi ci nasi nowi ?przyjaciele" we wpisach tutaj po polsku wydają nam rozkazy co ich zdaniem mamy robić i kogo uważać za wroga a kogo za przyjaciela
Za chwilę
4 miesiące temu
ceny poszybują mocno w górę i zapał "braterstwa" poszybuje mocno w dół ale mleko się już rozlało
rozpad-rosji
4 miesiące temu
A PUTWAR działa na okrągło, z ukrycia. Gdyby posłać mu z nieba paczkę z "przyjacielskim" pocałunkiem to świat złapałby oddech. Apel do Rosjan. Wy musicie się zorganizować, unieszkodliwić potwora "Putwara" i zakończyć jego męki oraz wszystkich pomocników jego, także oligarchów i przejąć ich majątki, by zapłacić wstępne kontrybucje Ukrainie. Rosjanie!!! - czy jest w was odwaga? Cały świat wyklucza was z grona społeczeństw cywilizowanych. Jesteście obecnie wrzodem, który wszystkim dokucza. Wiecie co się robi z wrzodem? Wycina się go, jak raka, doszczętnie. To właśnie czeka Rosję. Powinna być wycięta ze wszystkich dóbr, kraj musi być podzielony na wiele stref z większości z nich powinno się wyczyścić z Rosjan poprzez wyekspediowanie ich do wszystkich demokratycznych państw świata. Tylko pozostawienie 20-milionowej republiki moskiewskiej pod nadzorem otaczających ją republik złożonych z obcokrajowców może na zawsze zablokować jakiekolwiek bandyckie zapędy wychodzące z obecnej Rosji. Powtarzam: Rosja musi przestać istnieć. Nie ma miejsca na Ziemi dla tak bandyckiego kraju. Zagłodzenie Rosji powinno przyczynić się do masowej emigracji jej mieszkańców, by pozostało raptem 20 mln ludzi. 10 mln robotników z Rosji przez 10 lat powinno odbudowywać Ukrainę, a pieniądze na odbudowę muszą być z eksportu surowców rosyjskich.
jaan
4 miesiące temu
Pilne!!! Może w tym miejscu zapytam rząd w sprawie ustawy o obronności kraju. Czy w ramach zwiększenia obronności planowane są budowy metra w większych miastach jak Kraków, Częstochowa, Poznań i wiele innych? kiedyś napisałem, że rury metra powinny być drążone na okrągło. Ponadto uważam, że powinna powstać linia metra z Warszawy do Poznania, czy też Częstochowy i Wrocławia. Widzimy wyraźnie, że w trakcie wojny niezwykle ważny jest bezpieczny transport. Mosty łatwo jest zburzyć, przeprawy wodne są mało skuteczne. Jasnym jest, że powinna powstać sieć kolei podziemnej, która służyłaby również do zaopatrywania miast w środki życia oraz broń dla walczących w przypadku konfliktu. Projekt ustawy musi być przemyślany również o ten element, który uważam za najważniejszy dla wzmocnienia bezpieczeństwa państwa. Linia kolejowa byłaby również podziemnym schronem dla ludzi i potężnym magazynem dla żywności oraz sprzętu zbrojnego. Kilkaset metrów pod ziemią daje olbrzymie możliwości.
alejaja
4 miesiące temu
obecnie w TeVałeNitp.łżemendiachpolskojęzycznych,trwa gorączkowe opluwanie przez rosyjskich agentów,swoich szefuńciów z Moskwy,żeby tylko w razie czego,Polacy w końcu z agentami,porządku nie zrobili
FaHistor
4 miesiące temu
oburzonym na wpis,że tusk i sikorski z niemieckiejPO,to przyjaciele rosyjskich bandytów przypominamy,że za ich rządów,Wojsko Polskie uległo praktycznie likwidacji, np. wyrzucono z WP 40 tys żołnierzy liniowych, zlikwidowano prawie wszystkie garnizony WP na wschód od Wisły -cudem Dęblin ocalał-, a np. zapas ostrejamunicji do wszystkich ok 100 leopardów na stanie WP,przez jakiś czas wynosił 7 sztuk, słownie SIEDEM sztuk - ministra ON udawał wtedy psychiatra Klich z PO
stawiamy na 1
4 miesiące temu
czy kołodziejczak z agrounii,jest 1.rosyjskim agentem,czy 2.głupi,że panikę z paliwem,wywołał?
takie jak w P...
4 miesiące temu
Po co te informacje kolejny raz przekazujecie ? Jak nie macie tematu,to podpowiem,a mianowicie zajmijcie się krzewieniem SAVOIR-VIVRE czyli zasadami,których przestrzeganie jest uznawane za BON TON. Jak się spojrzy na zachowanie ludzi, to mam wrażenie, że żyjemy w buszu ! Damy plastikowe (tipsy,rzęsy,brwi) oraz pseudo dżentelmeni (chamy)przeklinają w miejscach publicznych, pety i gumy do żucia rzucają gdzie popadnie ! Na przystankach, chodnikach, trawnikach ! Wokół nas jest jedno wielkie śmietnisko !
czarna masa
4 miesiące temu
władymir władymirowicz p. będzie wyciągał rękę po więcej,nie zatrzyma sie tam gdzie teraz rujnuje
ad vocem
4 miesiące temu
Efekty "róbta co chceta".I to nie pierwszy przypadek.
ktos wie?
4 miesiące temu
czy Kramek i jego żona,są w Polsce,czy w Rosji,a jeżeli w Polsce,to czy siedzą w areszcie?
bogdan19734
4 miesiące temu
Niech każdy żyje jak chce ludzie jak ktoś chce żyć w w kłamstwie nich sobie żyję.
GOŚC
4 miesiące temu
SERCE MI PIĘKA ,CO TERAZ BĘDZIE ? JAK BĘDĄ ŻYLI? ONI ? MY?PŁACZ SETKI MŁODYCH LUDZI Z OBU KRAJÓW,PŁACZ ICH MATEK,DZIECI . BRAK MI SŁÓW TO JAKIS KOSZMAR ,CO WIECZÓR KŁĄDE SIE I WDZIĘCZNA JESTEM ŻE KŁĄDE SIĘ SPOKOJNIE I BOMBY NIE ZABIJAJĄ MOICH BLISKICH.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić