Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Bajka o mężczyźnie z długim penisem. Rodzice oburzeni

47

Duńska telewizja wyemitowała nową bajkę dla dzieci. Opowiada ona o człowieku, który pomaga innym. Jest jednak pewien kłopot. Rodzice są oburzeni tym, jak wygląda główny bohater i co dokładnie robi.

Bajka o mężczyźnie z długim penisem. Rodzice oburzeni
"John Dillermand" - nowa bajka (YouTube)

Dania. Kontrowersyjna bajka dla dzieci

Jak podało RMF24, w Danii pojawiła się nowa kreskówka dla najmłodszych, zatytułowana "John Dillermand". Wszystko byłoby pewnie w porządku, gdyby nie pewien szczegół, który mocno zaniepokoił rodziców.

Bohater kreskówki z "najdłuższym penisem na świecie"

Główny bohater duńskiej bajki, John Dillermand ma bowiem "najdłuższego penisa na świecie. Co więcej, może nim robić praktycznie wszystko.

John Dillermand ma najdłuższego penisa na świecie. Może nim robić niemal wszystko. John Dillermand nie potrzebuje smyczy, żeby wyprowadzać psy albo pomóc sąsiadowi zawiesić na maszcie flagę - tak brzmią słowa piosenki, która towarzyszy duńskiej kreskówce.

Niestety, nie nad wszystkim bohater jest w stanie zapanować. Jego penis żyje własnym życiem i często robi rzeczy, których John by nie chciał, np. kradnie lody dzieciom.

Kreskówka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-8 lat. Jej premiera odbyła się w Danii 2 stycznia i wzbudziła niemałe kontrowersje. Część oburzonych rodziców uważa, że to promocja perwersji, pornografii i pedofilii.

Producent twierdzi jednak: "najważniejsze, że szczęśliwa jest grupa docelowa". Telewizja DR, gdzie emitowana jest kreskówka, nie zamierza jej zawieszać. Co więcej, szef kanału podał, że kreskówka była wcześniej konsultowana z dziecięcymi psychologami. Uważa, że "John Dillermand" to idealna bajka, która może skłonić rodziców, by porozmawiali z dziećmi o ich ciałach.

Zobacz także: John Dillermand: Intro
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić