Bart Staszewski idzie na wojnę z Kają Godek. "Spotkają ją konsekwencje"

592

Bart Staszewski nie odpuści Kai Godek. Aktywista zapowiedział, że ma "dość szczucia na osoby LGBT" i podejmie przeciwko niej kroki prawne.

Bart Staszewski idzie na wojnę z Kają Godek. "Spotkają ją konsekwencje"
Bart Staszewski chce pociągnąć Kaję Godek do odpowiedzialności (Facebook)

Kaja Godek słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Konserwatywna aktywistka powiedziała niedawno, że brzydzi się osobą Barta Staszewskiego, lecz potem przekonywała, że jest to nieprawda. Aktywista zdemaskował jednak jej kłamstwo i opublikował w mediach społecznościowych dowód w postaci nagrania wideo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Konflikt między Godek a Staszewskim nadal narasta. Aktywista LGBT postanowił wziąć sprawy w swoje ręce po tym, jak konserwatystka w trakcie swojej pikiety w Lublinie powiedziała, że ten wykorzystuje seksualnie dzieci i oskarżyła o kłamstwa na Facebooku.

Staszewski zapowiedział, że Godek spotkają za te działania konsekwencje. Zamierza skierować do sądu prywatny akt oskarżenia o pomówienia. Dodał również, że nie skończy się to tylko na Godek, a w najbliższych tygodniach podejmie kolejne działania prawne wobec innych osób.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na wpis aktywisty emocjonalnie zareagowali obserwujący go internauci. Wielu zwolenników Barta Staszewskiego napisało, że trzyma za niego kciuki i życzy powodzenia w batalii z Kają Godek.

Popieram, wpłacam, powodzenia! Gratulacje i odwagi Bart! - skomentował internauta.
Trzymam mocno kciuki, powodzenia - napisała komentująca.
Zobacz także: Generał Pacek o ustawie o "Obronie Ojczyzny". "Sam karabin już dzisiaj nie wystarczy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić