Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Godek przyłapana. Zanim pojawiło się nagranie, wszystkiemu zaprzeczała

850
Podziel się:

Kaja Godek zaprzeczała w poniedziałek, jakoby powiedziała, że "brzydzi się" aktywistą LGBT Bartem Staszewskim. We wtorek Staszewski opublikował nagranie, na którym wyraźnie słychać, jak z ust Godek padają te właśnie słowa.

Godek przyłapana. Zanim pojawiło się nagranie, wszystkiemu zaprzeczała
Bart Staszewski starł się z Kają Godek (Twitter)

Fundacja Kai Godek zgłosiła w Sejmie obywatelski projekt ustawy zakazującej zgromadzeń osób LGBT i promocji aktywności seksualnej wśród nieletnich.

Celem zgromadzenia nie może być (...) Propagowanie rozszerzenia instytucji małżeństwa na osoby tej samej płci, propagowanie rozwiązań prawnych mających na celu uprzywilejowanie takich związków, propagowanie adopcji dzieci przez takie związki, propagowanie innej orientacji niż heteroseksualna, propagowanie płci jako bytu niezależnego od uwarunkowań biologicznych, a także promocji aktywności seksualnej nieletnich" – czytamy w projekcie ustawy fundacji Godek.

Ustawie stanowczo sprzeciwiają się osoby LGBT, w tym znany aktywista Bart Staszewski. Ostatnio pomiędzy nim a Godek doszło do bezpośredniej konfrontacji. "Moje pytania były proste: jakie marsze, jakie osoby, jakie organizacje promują pedofilie? - napisał na Instagramie Staszewski.

Aktywista nie doczekał się jednak odpowiedzi, a dyskusja zeszła na inne tory. "Brzydzę się panem" - miała powiedzieć Godek, która później zaprzeczała, że powiedziała te słowa. Mówiła, że to "wyssana z palca bzdura". We wtorek rano Staszewski zaprezentował jednak nagranie, na którym wyraźnie widać, jak Godek wypowiada dokładnie te słowa.

Kaja Godek wielka katoliczka, obrończyni płodów wypiera się, że powiedziała do mnie: "Brzydzę się panem". Zarzuca mi kłamstwa i wprowadzanie ludzi w błąd. Sprawdźmy, kto tu kłamie pani Godek? - napisał Staszewski przy nagraniu.

Co na to Godek? Aktywistka ustosunkowała się już do tego nagrania na Facebooku. -0 Widzę, że Bart Staszewski znalazł jednak 3 sekundy filmu, gdzie mówię, że się nim brzydzę - ok. Szkoda, że nie załącza wcześniejszych sekund, gdzie jest kontekst, a zamiast tego dalej się mazgai - stwierdziła.

A kontekst naszego spotkania jest taki, że idzie homoparada, doszła do pikiety proliferskiej i nagle uczestnicy homoparady widząc zdjęcia dzieci zgwałconych przez gejów i lesbijki wpadają w euforię i zaczynają masowo robić sobie wesołe fotki na tle banerów - oznajmiła.

Staszewski zapowiada, że sprawę skieruje do sądu. - W trakcie marszu równości w Lublinie Kaja Godek pomówiła mnie o wykorzystywanie seksualne dzieci. K. Godek masz czas do czwartku, do 8:00 rano, aby mnie przeprosić, jeśli nie, to idę to sądu. Dość!!! Koniec szkalowania osób LGBT i zrównywania nas z pedofilami - napisał na Instagramie.

Kim jest Kaja Godek?

O Kai Godek mówi się, że jest pierwszą antyaborcjonistką III RP. Wielokrotnie organizowała antyaborcyjne pikiety oraz zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej aborcji.

Pierwsze czytanie projektu nowelizacji ustawy "Prawo o zgromadzeniach", nazywanego przez wnioskodawców "Stop LGBT" odbędzie się na posiedzeniu Sejmu rozpoczynającym się 28 października. Inicjatywę "Stop LGBT" reprezentować będzie Krzysztof Kasprzak, a do jego zastępstwa wyznaczona została Kaja Godek.

Zobacz także: Wyprzedzał "na trzeciego". Mrożące krew w żyłach wideo z Podlasia
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(850)
Andrzej W
miesiąc temu
Policja też kłamie i co im zrobicie ? Pozwiecie ?
iromi
8 miesięcy temu
Katolik nie znaczy chrzescijanin. Nie osadzajcie jej po drzewie, patrzcie na jej owoce
Bogdan
8 miesięcy temu
tej to ewolucja na pewno nie dogoni
Zbigniew
8 miesięcy temu
Ona jest tyle warta co Kukiź. Pasują do siebie.
Apdik
8 miesięcy temu
Dla mnie to lansera...
emil
8 miesięcy temu
Bóg ją już ukarał za szeżenie okrucieństwa
Jaaa
8 miesięcy temu
Pan Jezus nikogo się nie brzydził, tylko grzechu, a teraz może.. k.g., wstyd! Ta pani nie jest katoliczką tylko taką metodę wybrała na lansowanie się.
Xxxx
8 miesięcy temu
Ja bym wystawiła kilka banerów jak to duchowny wykorzystuje dziecko. Dopiero by się zaczęło...
Twojnick
8 miesięcy temu
Ale to dobrze. Im więcej takich Kaj, tym szybciej polski katolicyzm zejdzie na margines. Kstolicy pouciekają z takiego kościoła. Yuppi!!!
Twojnick
8 miesięcy temu
Niby chrześcijanka (tzn narodowa katoliczka) a kłamie ... hahaha
marek zol
8 miesięcy temu
ja się brzydzę każdym gadkiem, ale to nie powód aby go obrażać lub ciągnąć za ogonek
Wasp
8 miesięcy temu
Dobrze mu powiedziała. Amen
Tojasumienie
8 miesięcy temu
Ja się brzydzę Bartem Staszewskim i nie widzę oowodu do wstydu. Ale fanatyczką Godek też się brzydzę.
Baca
8 miesięcy temu
A ja się brzydzę że jest Polaki, jak widzę co się dzieje w tym chorym PiSowski kraju
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić